به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، در ادامه رقابت‌های سیزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان کشور و از هفته پنجم سه دیدار در روز جمعه ۳ آذرماه در شهرهای گچساران، اصفهان و شاهین شهر برگزار می‌شود.

در بازی‌های این هفته، تیم متحول شده نفت و گاز گچساران میزبان بهمن بهبهان است و در اصفهان تیم هیأت هندبال کردستان به مصاف هیأت هندبال این شهر می‌رود و تیم شهید چمران لارستان میهمان شهرداری شاهین شهر است و تیم تاسیسات دریایی تهران در این هفته استراحت دارد.

تیم شهید چمران لارستان به عنوان مدافع قهرمانی در هفته گذشته پس از ۲۱ ماه مقابل تیم پایتخت‌نشین تاسیسات دریایی که در فصل گذشته در بازی‌های رفت و برگشت مغلوب تیم لارستانی شده بود، طعم شکست را چشید و با یک بازی کمتر در رده چهارم قرار دارد.

تا پایان هفته چهارم تیم تاسیسات دریایی با هشت، نفت و گاز گچساران و شهرداری شاهین شهر اصفهان با ۶ امتیاز و شهید چمران لارستان با ۴ امتیاز در رده‌های نخست تا چهارم جدول رده‌بندی قرار دارند.

در مسابقات هندبال برتر بانوان کشور ۷ تیم شهید چمران لارستان، تاسیسات دریایی تهران، بهمن بهبهان، شهرداری شاهین شهر اصفهان، هیأت هندبال کردستان، نفت و گاز گچساران و هیات هندبال اصفهان شرکت دارند و به صورت دوره‌ای با هم بازی می‌کنند.