محمدحسن طیبی در گفت و گو با خبرنگار ایپنا با بیان اینکه مسوولان ورزش و بزرگان فوتبال کشور به منظور افتتاح زمين چمن مصنوعي روستای چغان و تجليل از خيرين عرصه ورزش به لارستان سفر می کنند، اظهار داشت: این برنامه با حمايت اداره ورزش و جوانان لارستان و به همت وحيد جعفري؛ مدیرعامل شرکت آلشپورت و اسپانسر تيم ملي فوتبال ایران در جام جهاني برزیل و تامین کننده توپ های ليگ برتر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه لارستان در روز سه شنبه ۱۴ آذرماه و همزمان با هفته وحدت میزبان مسوولان عالی ورزش و بزرگان فوتبال ایران خواهد بود، تصریح کرد: این برنامه بزرگ با حضور جمع زیادی از مشاهير پرافتخار فوتبال ايران و اصحاب رسانه برگزار می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لارستان درخصوص مهمانان ویژه این مراسم، افزود: در این برنامه علی کفاشیان، سردار عزیز محمدی، خداداد عزیزی، حمید استیلی، رضا شاهرودی، عادل فردوسی پور، جواد خیابانی، محمدحسین میثاقی و جمع زیادی از اصحاب رسانه و سردبیران خبرگزاری های مهر، ایسنا، باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه ورزش و برنامه تلویزیونی پرمخاطب ۹۰ در لارستان حضور خواهند داشت.

طیبی خاطرنشان کرد: زمین چمن مصنوعی روستای چغان از توابع بخش جویم شهرستان لارستان با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان و با امکاناتی مدرن توسط وحید جعفری؛ مدیرعامل شرکت آلشپورت و اسپانسر تيم ملي فوتبال ایران در جام جهاني برزیل احداث شده است.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش و رییس کمیسیون فرهنگی در مجلس، معاون وزیر ورزش وجوانان، استاندار فارس، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز در افتتاح این پروژه ورزشی حضور پیدا می کنند.