زنگ ورزش در مدرسه دخترانه مائده روستای جنگیه شهرستان کارون با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به صدا درآمد.

 

به گزارش ایپنا واحد خوزستان، زنگ ورزش امروز یکشنبه به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، معاون تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان، فرماندار کارون و مسئول هماهنگی امور بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان در مدرسه دخترانه مائده روستای جنگیه شهرستان کارون نواخته شد.

افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این مراسم با قدردانی از حمایت‌های استاندار، اظهارکرد: اعتبار احداث فاز اول استادیوم ورزشی شهرستان کارون به تصویب رسید و ان‌شاءالله با حضور وزیر ورزش و جوانان نیز کلنگ این استادیوم به زمین زده خواهد شد.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که در شهرستان کارون امکاناتی را که نوجوانان و جوانان برای ورزش در اختیار ندارند، فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که وظیفه ما مسوولان این است که شرایط را برای ورزش کردن فراهم کنیم، گفت: از شما دانش آموزان نیز انتظار داریم که امروز به عنوان یک ورزشکار تلاش‌تان این باشد که هم خودتان از محیط ورزش فاصله نگیرید و هم این‌که خانواده‌هایتان را به سمت ورزش سوق دهید. همچنین فردا به عنوان مادران این سرزمین تلاش کنید که ورزش در خانواده‌ها نهادینه شود.

وی با قدردانی از محمود معزی، معاون تربیت‌بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، عنوان کرد:‌ آموزش‌وپرورش برنامه‌های بسیار خوبی برای دانش‌آموزان در نظر دارد. همچنین ما یک میز تنیس‌روی‌میز و چند وسیله ورزشی دیگر را طی هفته جاری در اختیار دانش‌آموزان این مدرسه قرار خواهیم داد.

حیدری در ادامه، افزود: شغلی که یک معلم در سرنوشت یک جامعه می‌تواند داشته باشد، کمتر مسوولی می‌تواند داشته باشد. امیدوارم هر روز شرایط ورزش کردن در شهرستان کارون و کشور بیشتر فراهم‌ شود.

همچنین پس از این مراسم، افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای در مدرسه مائده شهرستان کارون برگزار شد.

انتهای پیام/