به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، محمدحسن طیبی در حاشیه بازدید معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان داشت: یکی از نیازهای ورزشکاران شهر خور لارستان، ایجاد سالن چندمنظور مجهز است که این موضوع با حمایت مسوولان و کمک خیر این سالن ورزشی محقق می شود.

وی با بیان اینکه ورود خیرین ورزش کمک شایانی به سرانه ورزشی شهرستان لارستان می کند، خاطرنشان کرد: این سالن چندمنظوره ورزشی در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۱۳۰۰ متر مربع توسط خیرنیک اندیش خوری عبدالرحیم فولادچنگ در حال احداث است.

طیبی با اشاره به اینکه شهرستان لارستان با سرانه ورزشی یک متر، بیشترین سرانه را در میان شهرستان های استان فارس دارد، ادامه داد: سالن ورزشی چندمنظوره خیرساز فولادچنگ تاکنون با هزینه ای بالغ بر شش میلیارد ریال، ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم این پروژه هر چه سریع تر افتتاح و به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، در این بازدید جلیل حسنی؛ معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور؛ معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان و محمدحسن طیبی؛ رییس اداره ورزش و جوانان لارستان حضور داشتند و از نزدیک در جریان چگونگی و روند ساخت این سالن چندمنظوره قرار گرفتند.