سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت : امشب علی دایی فقط سکته نکرد! عجیب است که به مساوی هم رضایت نمی‌دهد و می‌خواهد ما شکست بخوریم.

به گزارش خبرنگار ایپنا واحد خوزستان، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار با فولاد اظهار کرد: متاسفانه در این بازی باید با اتفاقات ماورایی که در فوتبال رخ می‌دهد، می جنگیدیم تا به امتیاز برسیم، همه دیدند داور تا دقیقه آخر تلاش می کرد تا ما شکست بخوریم و حتی نتیجه مساوی هم او را قانع نمی‌کرد.

وی در خصوص مسائل فنی این دیدار افزود: ما از هر نظر  بهتر از فولاد بازی کردیم ولی یک سری مسائل دست من نیست، فرصت‌ها را به راحتی هدر دادیم، مثل همیشه باید روی این مشکل تمرین داشته باشیم به دنبال تقویت تیم و از ابتدای فصل از چند بازیکن خارجی تست گرفته ایم که هیچکدام بهتر از نفرات خودمان نبودند.

سر مربی سایپا با بیان اینکه کمیته داوران کارشناسی داشته باشد، گفت: در این بازی خیلی از مسائل زیر سوال رفت و تلاش بازیکنانی که با جان و دل تلاش می‌کردند، با تغییر پنالتی زیر سوال بردند من روحیه صفر شده بچه‌ها را برگرداندم.

دایی بیان کرد: زدن ضربات آخر مادر زادی است و دست من نیست که این کار را انجام دهم، من تیم حریف را آنالیز می‌کنم با تمرین کردن بازیکن بهتر می‌شود، گلزن نمی‌شود، چون گل کردن ضربه آخر مادرزادی است.

انتهای پیام/۹۶۰۴