سمینار دانش افزایی سرپرستان و مربیان فوتبال پایه در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش ایپنا؛سمینار دانش افزایی مربیان پایه فوتبال با حضور سید احمد ذبیحی فر از مدرسین فوتبال ایران که به همت کمیته جوانان هیئت فوتبال و حضور مسئولین هئیت، مربیان،سرپرستان و پیشکسوتان این رشته برگزار شد.

سیدعلی مروج مسئول کمیته جوانان هئیت فوتبال شهرستان شهریار ضمن خوشامدگویی و ارائه گزارشی از لیگ نونهالان زیر ۱۴ سال به حاضرین در جلسه گفت: گسترش و کشف بازیکان نخبه در شهریار را یکی از اولویت های کاری خود برشمرد تا این منطقه بتواند با پتانسیل های موجود بازیکنان با استعداد را به فوتبال کشور معرفی کند.

مسئول کمیته جوانان اذعان داشت؛هدفمان از برگزاری دوره های آموزشی این است که سطح دانش مربیان و شرکت کنندگان متقاضی را ارزیابی و در راستای ان برنامه های آموزشی را ارائه دهیم.

وی گفت: خوشبختانه مجموعه هیئت فوتبال با برگزاری دوره های آموزشی در بخش آقایان، فعالیت گسترده ای را انجام می دهند که این امر به موفقیت این رشته در آینده کمک بسزایی می کند.

وی همچنین در ادامه اظهار داشت: فوتبال را ورزش محبوب و پرطرفدار شهریار دانست و برگزاری این چنین کلاس ها با حضور مدرسین باتجربه جهت دانش افزایی به روز و بیشتر مربیان تاثیرگذار است.

سیداحمد ذبیحی فر مدرس این کلاس نیر با بیان اینکه: شهرستان شهریار از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار و از مناطق فوتبال خیز است و این افتخار را دارد که این شهرستان چندین اردو و بازی دوستانه همراه تیم ملی فوتبال نونهالان زیر ۱۴ سال برگزار کرده است.

وی افزود: داشتن اخلاق خوب و پسندیده در بین مربیان و سرپرستان، شرط اصلی است و باید منش پهلوانی را به بازیکنان آموزش دهند.

شایان ذکر از در خاتمه این سمینار به شرکت کنندگان گواهی حضور در سمینار ارائه شد.