سرمربی فولاد خوزستان گفت: آقایانی که در سازمان لیگ به عنوان نماینده خوزستان یا هیأت رئیسه سمت دارند باید به تیم ها نزدیکتر باشند و در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند.
به گزارش خبرنگار ایپنا واحد خوزستان، سیروس پور موسوی در نشست خبری پس از دیدار با سایپا اظهار کرد: در  دو نیمه موقعیت های زیادی داشتیم که متاسفانه به گل نرسید حتی پس از گل تساوی با اینکه ده نفره بودیم دو فرصت خیلی خوب را کسب کردیم که با بی دقتی از دست دادیم.
وی افزود: به بعضی از بازیکنان پست ها تا هفته دهم فرصت داده بودیم متاسفانه آن طور که باید خود را نشان ندادند به هرحال تلاش خود را کردند، تیم ما نیاز به تقویت دارد.
سرمربی فولاد خوزستان بیان کرد: در نیم فصل دوم با درایت مدیریت باشگاه و توجه بیشتر به نقاط ضعف تیم چند بازیکن را جذب خواهیم کرد تا جنگنده تر و با صلابت تر بازی کنیم.
پور موسوی گفت: صد در صد با نظر دایی مبنی بر داوری یک طرفه به نفع فولاد مخالف هستم، ببینید بعد از اینکه پنالتی به اشتباه تشخیص داده شد داور دست به عصاتر قضاوت کرد و دنبال فرصتی برای جبران  بود.
وی تصریح کرد:  داور در نیمه اول وقتی پنالتی را مردود کرد بیش از سه بار باید به بازیکنان سایپا اخطار می داد که از این کار اجتناب کرد.
پور موسوی ادامه داد:  مهدوی در بازی گسترش هم داور بازی بود که برای ما پنالتی اعلام نکرد و آن را بیرون محوطه اعلام کرد.
وی در پایان بیان کرد: مظلوم ترین تیم فولاد خوزستان است امسال دوست داریم در کمال ارامش و احترام به داوران به دنبال کار خودمان باشیم که در بعضی مواقع متضرر شدیم. آقایانی که در سازمان لیگ به عنوان نماینده خوزستان یا هیأت رئیسه سمت دارند باید به تیم ها نزدیکتر باشند و در ورزشگاه ها حضور پیدا کنند. فولاد خوزستان، نفت آبادان و استقلال خوزستان باید حمایت شوند.
انتهای پیام/۹۶۰۴