به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، در آغاز دور برگشت لیگ برتر هندبال ساعت ۱۶ امروز (۱۶ آذرماه) تیم شهرداری کازرون در دیداری خانگی به مصاف سنگ آهن بافق می‌رود این در حالی است که دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۲۶ بر ۲۶ به تساوی انجامید.

تیم شهرداری کازرون در آخرین دیدار نیم فصل مقابل نفت و گاز گچساران مغلوب شد و عنوان قهرمانی نیم فصل را از دست داد.

تیم سنگ آهن بافق نیز در هفته هفتم مقابل فولاد مبارکه سپاهان در دیدار نزدیک ۲۲ بر ۲۱ بازی را واگذار کرد تا در پایان نیم‌فصل در رده چهارم جدول قرار گیرد.

شهرداری‌ کازرون در ۷ بازی گذشته با ۵ برد، یک تساوی، یک باخت و کسب ۱۱ امتیاز در رده دوم جدول است که برای رسیدن به صدر جدول چشم به ۲ امتیاز این دیدار خانگی دارد.

کازرونی‌ها در دیدارهای خانگی عملکرد خوبی داشته‌اند و در همه بازی‌های خانگی برنده میدان بوده‌اند.

تیم سنگ آهن بافق در ۷ هفته گذشته با ۴ برد، ۲ تساوی، یک شکست و کسب ۱۰ امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم فولاد مبارکه سپاهان در رده چهارم جدول قرار دارد.

تیم سنگ آهن بافق در دیدارهای خارج از خانه تنها یک بار متحمل شکست شده است.

تیم شهرداری کازرون در ۷ بازی گذشته خود ۲۰۱ گل زده، ۱۹۱ گل دریافت کرده و تفاضل گل این تیم مثبت ۱۰ است.

تیم سنگ آهن بافق نیز در ۷ بازی گذشته خود ۱۹۵ گل زده، ۱۷۳ گل دریافت کرده و تفاضل گل این تیم مثبت ۲۲ است.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم پتروشیمی مارون مقابل نفت و گاز گچساران، تیم صنعت مس کرمان مقابل هپکو اراک، نیروی زمینی تهران مقابل فولاد مبارکه سپاهان به میدان می‌روند.

در حال حاضر تیم‌های نفت و گاز گچساران با ۱۲ امتیاز، شهرداری کازرون با ۱۱ امتیاز و فولاد مبارکه سپاهان با ۱۰ امتیاز به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به تیم سنگ آهن بافق به ترتیب در رده اول تا سوم جدول قرار دارند و تیم پتروشیمی مارون نیز بدون امتیاز در قعر جدول این رقابت‌ها قرار دارد.

در سی‌امین دوره لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش آقایان ۸ تیم نفت و گاز گچساران، پتروشیمی مارون، هپکو اراک، صنعت مس کرمان، شهرداری کازرون، سنگ آهن بافق، نیروی زمینی تهران و فولاد مبارکه سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.