به گزارش خبرنگار ایپنا واحد خوزستان :در حاشیه بازی تیم های استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان که همراه به باخت استقلال خوزستان همراه بود، سرمربی این تیم استعفای خود را اعلام کرد .
عبدالله ویسی اظهار کرد :بدون اینکه یک موقعیت گلزنی خوب به حریف خود دهیم، در این بازی شکست خوردیم، می توانستیم به یازی برگردیم اما متاسفانه اینگونه نشد .
وی افزود :از ابتدای لیگ تا کنون نتوانستیم حتی یک خطا پشت منطقه ۱۸ از حریفان خود بگیریم، بازی کردن در یک سوم زمین حریف بستگی به خلاقیت فردی بازیکنان دارد که متاسفانه این فاکتور را نداریم.
ویسی ضمن تبریک به تیم صنعت نفت آبادان براز کسب سه امتیاز گفت : امروز آخرین روز همکاری من با استقلال خوزستان خواهد بود، من اگر به این تیم برگشتم فقط به خاطر مردم بود، بسیاری از بازیکنان هم بخاطر ما به این تیم آمدند،اگر من و چند نفر دیگر نبودیم ایتقلال خوزستان منحل شده بود، سعی کردیم از بازیکنان جوان و بومی مستعد استان هم استفاده کنیم اما متاسفانه نمی توانیم صرفا با امید به آینده و قول هایی که داده می شود ادامه دهیم .
وی گفت: من از مردم شریف خوزستان عذرخواهی میکنم اما به هیچ وجه دیگر نمی توانم ادامه دهم، از خرداد ماه تا کنون من یک ریال هم از باشگاه نگرفتم.
ویسی تصریح کرد ، بدون شک اگر امروز می بردیم هم استعفا می دادم و این تصمیم به هیچ وجه ارتباطی با شکست امروز تیم ندارد چون پیش از بازی نیز سرپرست را مطلع کرده بودم.
وی در پایان گفت: از خرداد ماه که به این تیم بازگستم تا امروز یک ریال هم از باشگاه نگرفتم البته بدون شک اگر تلاش و زحمتی برای این تیم در این مدت کشیدم وظیفه من بوده اما با این شرایط نامساعد باشگاه، دیگر هیچ گونه کششی جهت ماندن ندارم