پیراهن کاپیتان خوزستانی تیم‌ملی فوتبال کوتاه‌قامتان بلند همت به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان : با تسلیت این حادثه به هموطنان غرب کشور، اظهارکرد: برای کمک و همدری به تمام عزیزان زلزله‌زده کرمانشاه قصد دارم پیراهن خود در تیم‌‌ملی فوتبال کوتاه‌قامتان بلند همت را به فروش بگذارم.

وی بیان کرد: این پیراهن‌ امضا شده در مراسمی رسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، به فردی که بهترین پیشنهاد را جهت خرید آن ارائه دهد، اهدا می‌شود و در نهایت پول آن را مردم زلزله‌زده تقدیم خواهم کرد.

کاپیتان خوزستانی تیم‌ملی فوتبال کوتاه‌قامتان بلند همت گفت: امیدوارم با فروش این پیراهن کمک کوچکی به مردم زلزله‌‌زده غرب کشور داشته باشم. هموطنان ما در این منطقه از شرایط خوبی برخوردا نیستند و همه باید برای بهتر شدن شرایط آن‌ها کمک کنیم.

همچنین افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این خصوص، اظهارکرد: طی هماهنگی که انجام دادیم، بازوبند و پیراهن آقای زمانی، کاپیتان خوزستانی تیم‌ملی کوتاه‌قامتان بلندهمت، طی مراسمی به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور به فروش می‌رسد. کار این ورزشکار بسیار پسندیده و با ارزشمند است.

وی بیان کرد:‌ اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان و هیات فوتبال استان نیز با همکاری یکدیگر هفته آینده آگهی رسمی مزایده بازوبند و پیراهن آقای زمانی را منتشر می‌کنند تا علاقه‌مندان در این امر خیر شرکت کنند. در نهایت نیز پولی که از فروش این پیراهن و بازوبند به دست می‌آید، تقدیم هموطنان مناطق زلزله‌زده غرب کشور خواهد شد.