به گزارش خبرنگار ایپنا واحدخوزستان : تیم صنعت نفت در تقابل با استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز موفق به شکست این تیم و کسب سه امتیاز حساس این بازی شد.
فراز کمالوند در پایان بازی در گفت گو با خبرنگار ایپنا اظهار کرد : امروز بازی خوبی را مقابل استقلال خوزستان به نمایش گذاشتیم و توانستیم با کسب سه امتیاز مزد زحمات خود را بگیریم، به تیم استقلال خوزستان و عبدالله ویسی هم بخاطر تیم جوان خود تبریک می گویم البته ما نیز امروز از سه بازیکن زیر نوزده سال خود استفاده کردیم .
وی افزود : بازیکنان ما نمی خواستند امروز بازی کنند و به دلیل حضور در دفتر باشگاه جهت مطالبه قانونی حقوق خود با سه ساعت تاخیر به اهواز آمدیم و فقط بخاطر خواهش من و اقای عیسی زاده، امروز هم بازیکنان فقط بخاطر مردم و هواداران خونگرم آبادان حاضر شدند بازی کنند، پر تلاش و با غیرت هم ظاهر شدند و در نهایت هم توانستیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.
کمالوند ادامه داد: اما دیگر از امروز به بعد نمی دانم تیم نفت آبادان چه وضعیتی خواهد داست، این بار را من پا در میانی کردم اما بعد از این نمی توانم از بازیکنان بخواهم حقوق خود را نادیده بگیرند چون اکثرا همسر و فرزند دارند و نه بیمه هستند و نه از جایی دیگر حقوق می گیرند، بازیکنان از سال گذشته فقط ۴۰ درصد و امسال هم بیست درصد گرفتند یعنی نزدیک به ۱۲۰ درصد از باشگاه طلب دارند، برخی از بازیکنان مانند میلاد جهانی،محمدامین درویشی و مسعود ابراهیم زاده هم که یک ریال هم از باشگاه نگرفتند، انگار تیم محلی هستیم .
سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: تفاوت ما با بقیه تیم ها این است که بازیکنان تمرین را تحریم نکردند و تصمیم هم گرفتند تا نیم فصل منتظر شوند که نیم فصل هم از راه رسید.
وی تصریح کرد: اگر تصمیم بر متلاشی کردن تیم صنعت نفت آبادان همانند نفت تهران است، آقایان لطفا شفاف اعلام کنند و با احساسات مردم آبادان بازی نکنند .
وی گفت: تا بازی امروز ۲۱ امتیاز گرفتیم که بسیار بیشتر از آن چیزی هم بوده که می توانستیم و با وجود تمام بی عدالتی های بود که شب گذشته در برنامه نود هم مشخص شد، ما حتی می توانستیم با دست خالی جزو سه تیم نخست جدول باشیم .
کمالوند اظهار کرد: اگر شرایط به همین صورت ادامه یابد، حداقل پنج بازیکن جدا خواهند شد.از خرداد ماه تا امروز در گرمای طاقت فرسای خوزستان فقط به عشق مردم و هواداران خونگرم تیم نفت آبادان تمرین و بازی کردیم، امروز هم فقط بخاطر مردم به اهواز آمدیم، سه ساعت در باشگاه بودیم، بازیکنان حتی نمی دانند اعتراض خود را باید به گوش جه کسی برسانند ؟