به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، تیم رنگ فيروزه شيراز در مرحله رده بندی این دوره از پیکارها که در آکادمي ووشو برگزار شد با حساب ۶ بر ۵ از سد سپاه سلمان عبور کرد و عنوان سوم را از آن خود کرد.

در دیدار فینال این مسابقات نیز باشگاه مقاومت با نتیجه ۷ بر ۵ پرشين طبرستان را مغلوب کرد و در مجموع امتیازات اول شد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

علی پور کریم، دانیال سلیمانی، رامتین کرمی، محمد پرواز، علی اکبرگل پور، سید مهدی رضوی، پویا سلیمان زاده، حمید کیانیان، محمدجواد آذر کیش، سیاوش دادرس، ابوالفظل بنی اسدی، میلاد عظیم زاده، مهدی اخلاق عالی، مهدی علی کراتی، رضا هدایتی، محمد امین صالحی و علی رضایی اعضای تیم رنگ فیروزه شیراز را در این دوره از مسابقات تشکیل دادند.

محسن زاهدی سرمربی گری این تیم را به عهده داشت و علی رضا دهداری و بدخش خاوری مربیان این تیم بودند.

همچنین محمد حسین زارعی به عنوان سرپرست و علی اصغر قبادی نیز به عنوان مدیرفنی، تیم ووشو رنگ فیروزه شیراز را همراهی کردند.

در گروه يک مسابقات لیگ برتر ووشو جوانان کشور تیم های باشگاه مقاومت، هيأت اردبيل، سپاه سلمان و لرستان حضور داشتند و در گروه دو نیز پرشين طبرستان، هيأت البرز، رنگ فيروزه شيراز، زرين بيز و هيأت قزوين با یکدیگر به رقابت پرداختند.

خبرنگار: داود عسکرپور