تیم های هندبال هیئت شاهین شهر و بهمن بهبهان در هفته چهارم لیگ برتر در بهبهان با هم روبرو شدند که این بازی با برتری ۲۹ بر ۱۱ شاهین شهر همراه بود.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان : اکرم بتوندی اظهار کرد: در ابتدای بازی از شاهین شهر جلو افتادیم اما شاهین شهر به بازی برگشت و به تدریج اختلاف گل زیاد شد. شاهین شهر تیم باتجربه ای بود و بازی برابر این تیم بسیار دشوار بود.
وی افزود: بازیکنان تیم بهمن بهبهان از نظر تکنیکی دست کمی از حریف نداشتند اما کم تجربگی و استرس حضور در لیگ برتر برای اولین بار هنوز در وجود بازیکنان ماست. علاوه بر این ما سعیده حراج چی را به دلیل خطای خشن حریف از دست دادیم. او مهره کلیدی ماست اما جالب این که بازیکن خطاکار اصلا جریمه ای نشد.
سرمربی تیم بهمن بهبهان گفت: نکته مبهم این بازی برای ما داوری مسابقه بود. داوری عملا به تیم ما لطمه زد به طوری که شاهد تصمیم گیری های متناقض در جریان بازی بودیم و این موضوع روی روحیه تیم ما اثر منفی گذاشت. اگر قضاوت به نحو احسن بود اختلاف گل بین ما و شاهین شهر به این حد نمی رسید.
بتوندی تاکید کرد: نسبت به آینده تیم بهمن بهبهان و سقوط از لیگ برتر نگران نیستیم. قول می دهم که در آینده عملکرد بهتری از بهمن بهبهان خواهید دید. تیم ما در حال تجربه کسب کردن و پیشرفت است.