به گزارش ایپنا،ممکن است در ملاقات قلعه نویی و برانکو ، دو سرمربی در خصوص مبادله سروش رفیعی و امید عالیشاه در نیم فصل با هم توافق کنند.سفر پرسپولیس به مشهد برای بازی با پدیده ، با حضور قلعه نویی در این شهر همراه شد و سرمربیان پرسپولیس و تراکتورسازی، دیدار کوتاهی با هم داشتند. پرسپولیس و تراکتورسازی ، این فصل مدعیان اصلی قهرمانی هستند اما رابطه نزدیک برانکو و قلعه نویی باعث شده رابطه دو تیم بهتر از همیشه باشد. برانکو و قلعه نویی، توافق کردند پیش ازپایان نیم فصل، جلسه ای در تهران داشته باشند.
تراکتورسازی برای هفته آخر نیم فصل، باید به تهران سفر کند و روبروی نفت قرار بگیرد. قرار است دیدار برانکو و قلعه نویی، پیش از این بازی و پایان نیم فصل باشد. هنوز دلیل این جلسه مشخص نیست اما به نظر می رسد موضوع اصلی بحث دو مربی، سرنوشت سروش رفیعی و امید عالیشاه باشد. احمد نوراللهی برای گذراندن دوره خدمت به تراکتورسازی می رود و در طرف مقابل، سربازی سروش رفیعی به پایان می رسد. رفیعی از هر دو تیم سرخابی پایتخت پیشنهاد دارد و رابطه خوب برانکو و قلعه نویی می تواند او را به پرسپولیس نزدیک تر کند.
امید عالیشاه هم فعلا شرایطی شبیه نوراللهی دارد و ممکن است نیم فصل برای گذراندن خدمت به تبریز برود. با توجه به اینکه سروش و عالیشاه هر دو این فصل در پست وینگر برای تیم شان به میدان می روند، جابجایی آن ها مشکل هر دو تیم را حل می کند. به شرطی که سروش، بین پیشنهاداتش، سرخپوشان پایتخت را انتخاب کند و فعلا نخواهد لژیونر شود!