به گزارش  خبرگزاری ایپنا ؛  وحید امیری در خصوص تمرینات پرسپولیس گفت: با امکاناتی که آنجا فراهم بود و با تمرینات فشرده‌ای که داشتیم امیدوارم سال خوبی داشته باشیم. بچه‌ها در این اردو زحمت زیادی کشیدند و امیدوارم بتوانیم امسال هم هواداران را خوشحال کنیم.

وینگر پرسپولیس با مثبت ارزیابی کردن دیدارهای تدارکاتی این تیم در اردوی اوکراین گفت: این دیدارها به منظور مشخص شدن نقاط ضعف برگزار می شود. سال گذشته هم در چند بازی بد بودیم و شکست خوردیم و همان‌ها برای ما درس عبرت شد و زنگ خطری بود. امسال هم امیدوارم این بازی‌ها باعث شود تا نقاط ضعف‌مان مشخص شده و با آمادگی وارد مسابقات شویم.

امیری در خصوص انگیزه‌های تیمش در فصل جدید گفت: به دنبال شروع خوب در لیگ هستیم چون شروع خوب باعث می‌شود انتهای خوبی هم داشته باشیم. امسال نفرات خوبی را جذب کردیم از لحاظ مهره به وحدت رسیدیم و امیدوارم به چیزی که می‌خواهیم برسیم.

شماره ۱۹ سرخپوشان درباره برگزاری دیدار دوستانه دربی در آلمان گفت: ما سرباز باشگاه هستیم و در این بین رضایت ما ملاک نیست و به نظر ما بستگی ندارد. باشگاه بگوید بازی می‌کنیم و در حیطه ما نیست که بگوییم دوست داریم یا خیر. چون حقوق‌مان را از باشگاه می‌گیریم آنها باید در این زمینه تصمیم‌گیرنده باشند.

امیری در پایان در خصوص اظهارات علی کریمی مبنی بر طلب بازیکنان سابق و اینکه پشت سر این تیم آه و ناله وجود دارد، اظهار داشت: علی آقا خودش تاج سر ما و بزرگ فوتبال است و هر چه بگوید درست است.