به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ محمد درخشان (رئیس فدراسیون جودو) امروز محمد منصوری را به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان جودو منصوب کرد.

البته خانواده جودو هنوز حرکت نامتعارف منصوری را فراموش نکرده اند، وی دو جودوکار ایران را در رده سنی نوجوانان و جوانان همراه خود به لبنان برد و قصد داشت تا آنها را پناهنده کند، حتی این دو چندین مبارزه هم زیر پرچم لبنان برگزار کردند و در نهایت هم با همكاري مسولين وقت فدراسيون جودو و مسولين امنيتي و خانواده هاي جودوكاران كه ناراضي از اين اقدام مربي بودند به كشور بازگشتند، منصوری با این اقدام آینده آن دو ورزشکار را خراب كرد و خودش حالا چند وقتی است که در فدراسیون با سمت های مختلف از جمله سرمربیگری تیم جوانان و امید و ناشنوايان فعالیت می کند و پای ثابت اعزام های اخیر شد و نتايج بسيار ضعيفی در جوانان آسيا نيز كسب كرد.

محسن ذکریا نیز به عنوان مربی در کنار منصوری در تیم بزرگسالان جودو فعالیت می کند.

نکته جالب توجه اینجاست که هیچ کس از مجید زارعیان که پیش از این عنوان سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان را یدک می کشید خبر ندارد، وی مدت هاست سکوت به همین حکم قناعت کرده است زیرا از زمانی که حکمش را از درخشان دریافت کرد نه هیچ وقت در اردوها دیده شد و نه در هیچ کدام از اعزام ها همراه تیم بود .

حمایت زارعیان از درخشان در انتخابات فدراسیون بی تاثیر در حکم سوری وی نبود و شاید درخشان می خواست با این حکم از خجالت زارعیان درآید و حمایتش را برایش جبران کند!

همچنین طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون جودو، سید محمود میران به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی جودو منصوب شد ميران كه در سالهای قبل در سمت سرمربی تيم ملی جوانان و بزرگسالان و تيم آليش فعاليت مي كرد و در مدت كوتاهی استعفا می داد و حتی چند وقت پيش فيلش ياد هندوستان كرد و قصد بازگشت به مسابقات داشت.

با این انتصاب مشخص نیست نقش محمدرضا رودکی که پیش از این در سمت مدیر فنی تیم های ملی بود چه می شود؟ آیا این دو موازی هم کار می کنند یا رودکی برکنار شده است؟

به نظر می رسد فدراسیون نشینان بعد از نتایج ضعیف در رقابتهای نوجوانان و جوانان آسیا قصد دارند افکار عمومی را با این انتصاب ها فریب دهند و در آستانه مسابقات جهاني اين تغييرات را انجام دادند

انتهای پیام