ابراهیم جوادی در خصوص رقابت‌های جهانی کشتی آزاد که در پاریس برگزار خواهد شد، اظهار داشت: تیم ملی کشتی آزاد با ترکیبی جوان به مسابقات جهانی می‌رود، شاید برخی کشتی‌گیران این تیم سن و سال کمی نداشته باشند، اما برای اولین بار در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: هدف اصلی ما موفقیت در المپیک ۲۰۲۰ است و در بعضی اوزان کشتی‌گیرانی به پاریس می‌روند که شاید نتوانند موفقیتی کسب کنند، اما حضور در مسابقات جهانی می‌تواند تجربه بزرگی برای کسب موفقیت در المپیک ۲۰۲۰ باشد.

عضو شورای فنی کشتی آزاد درباره این که چه پیش‌بینی‌اش از عملکرد تیم ملی کشتی آزاد در این رقابت‌ها دارد، گفت: امید اول ما در مسابقات جهانی پاریس، حسن یزدانی است. حسین‌خانی و یاراحمدی هم از دیگر شانس‌های ما برای کسب مدال هستند. ما انتظار داریم حداقل ۵ مدال در مسابقات جهانی کسب کنیم.

جوادی در مورد صحبت‌های منصور برزگر مبنی بر این که شورای فنی قدرت تصمیم‌گیری ندارد و تنها به رئیس فدراسیون مشورت می‌دهد، تصریح کرد: من به نظر برزگر احترام می‌گذارم، اما با این نظر مخالفم. در شورای فنی ما بحث‌های زیادی می‌کنیم. در جلسات شورای فنی این گونه نیست که هر چیزی که رسول خادم بگوید ما با آن موافق باشیم. یا خادم باید ما را قانع کند یا ما او را. اگر شورای فنی قدرت تصمیم گیری ندارد پس چرا ما در جلسات این شورا شرکت می‌کنیم؟ اگر شورای فنی قدرت تصمیم‌گیری نداشته باشد در این شورا نمی‌مانم، اما تا الان که اینگونه نبوده و شورای فنی در تصمیماتی که برای تیم ملی گرفته می‌شود تاثیرگذار است. خادم که یزدانی خرم نیست اهل کشتی نباشد. او انسانی روشنفکر است و اگر هم تصمیمی بخواهد بگیرد باید ما را قانع کند.

وی در مورد این که نتیجه تیم ملی کشتی آزاد در آینده سرمربیگری محمد طلایی تاثیرگذار خواهد بود یا خیر، اظهار داشت: بی‌تاثیر نیست، اما باید به این نکته توجه کنیم که به امثال طلایی باید فضای کار داده شود. درباره ادامه کار طلایی هم باید بر اساس خرد جمعی تصمیم گرفته شود. طلایی مربی خوب و سالمی است که حاشیه‌ای هم ندارد و احتمال این که همچنان به کارش ادامه دهد بسیار زیاد است.

عضو شورای فنی درباره صحبت‌های حسن رحیمی علیه وی و منصور برزگر گفت: حسن رحیمی مثل فرزندم است و با من که تماس گرفت و عذرخواهی کرد. من او را بخشیدم و هیچ کینه‌ای از او به دل نگرفتم.