رباب شهریان، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان پیش از اعزام تیم ملی زیر ۲۲ سال راگبی به اردوی تدارکاتی آلمان با حضور در اردوی این تیم به ملی پوشان روحیه داد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان به همراه حسن میرزاآقابیک (رییس انجمن راگبی) از اردوی تیم ملی ۱۸ تا ۲۲ سال راگبی بانوان در مجموعه ورزشی تختی دیدار و با ملی پوشان گفتگو کرد.
در ابتدای این دیدار نغمه ضیابخش، نایب رییس امور بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی ضمن خیرمقدم به حاضرین و تشکر از حمایتهای معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، ابراز امیدواری کرد دختران ایرانی با بهره گیری از حداکثر توان خود سفیران شایسته ای برای ورزش ایران باشند.
رباب شهریان هم ضمن تاکید بر ادامه حمایتهای وزارتخانه از ورزش بانوان گفت: بسیاری از اولین ها در ورزش بانوان اتفاق افتاده است. کیمیا علیزاده اولین مدال المپیک را گرفت و دختران نوجوان ما برای اولین بار قهرمان تکواندو جهان شدند. از شما دختران راگبی هم می خواهیم که بروید و اولین ها را در این رشته رقم بزنید و سفیران ورزش و فرهنگ کشور در دنیا باشید. ما هم حداکثر کمک را به این رشته می کنیم تا شاهد درخشش راگبی باشیم.
گفتنی است؛ در این دیدار اژدر شهابی(نایب رییس) و عبدالحمید دلداده مهربان(دبیر فدراسیون انجمنهای ورزشی) نیز حضور داشتند. تیم ملی زیر ۲۲ سال راگبی بانوان ایران بامداد دوشنبه ۸ آذرماه برای انجام اردوی تدارکاتی و ۳ بازی دوستانه راهی آلمان خواهد شد.