به گزارش ایپنا غلامرضا شریعتی یکشنبه شب با حضور در نمایشگاه هفته دولت که آیین افتتاح آن روز شنبه برگزار شد، از غرفه های مختلف دستگاه های اجرایی استان بازدید کرد.
استاندار خوزستان همچنین با حضور در سالن خلیج فارس از غرفه ورزش و جوانان استان خوزستان و خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا) در خوزستان که به تازگی فعالیت خود را به صورت حرفه ای در این استان آغاز کرده، بازدید کرد.
وی همچنین دقایقی را با امید شایان نژاد سرپرست خبرگزاری ایپنا درخصوص نوع فعالیت و سیاست های وزارت ورزش و جوانان برای راه اندازی خبرگزاری ورزش ایران در خوزستان، گفت و گو کرد.
استاندار خوزستان ابراز امیدواری کرد که این خبرگزاری می تواند در جهت انعکاس رویدادهای ورزشی استان نقش موثری داشته باشد.
استاندار خوزستان در ادامه حمایت خود را از این خبرگزاری اعلام کرد.
همچنین شایان نژاد در گفت وگو با استاندار خوزستان به تلاش های افشین حیدری مدیر کل محترم ورزش وجوانان خوزستان اشاره کرد و از حمایت های وی از این خبرگزاری تقدیر کرد.

خبرگزاری رسمی ورزش ایران(ایپنا) در خوزستان با هدف انعکاس جدیدترین و به روزترین اخبار ورزش استان فعالیت خود را در سطح گسترده آغاز کرده و با پوشش رویدادهای مهم اهواز و شهرستان ها گامی نو در جهت تحول در عرصه اطلاع رسانی ورزش برداشته است.
گفتنی است که طی جلسه سرپرست این خبرگزاری با مدیرکل ورزش و جوانان استان قرار است برنامه های جدیدی در عرصه اطلاع رسانی رویدادهای ورزشی در استان به مرحله اجرا گذاشته شود که بی شک این اقدام می تواند بخش عمده ای از ضعف های اطلاع رسانی در خصوص اقدامات موثر اداره ورزش و جوانان استان در زمینه توسعه زیرساخت های ورزشی، اعزام تیم های مطرح استان به مسابقات کشوری و بین المللی و توجه به ارتقای سطح ورزش شهرستان ها و محلات را پوشش دهد.