به گزارش ایپنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، در دیدارهای اخیر تیم تراکتورسازی برخی اشتباهات تاثیرگذار داوری برای این تیم مشکل‌ساز شد که در این بین باشگاه با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ درخواست کرد تا کارت زرد نادرست علی طاهران در دیدار مقابل استقلال تهران بخشیده شود.

در این نامه به برخی اشتباهات داوران در عدم اخراج بازیکن حریف، عدم اعلام پنالتی به سود تیم تراکتورسازی و برخی تصمیمات نادرست دیگر در دیدارهای اخیر اشاره‌شده است.

در متن این نامه آمده است:

برادر عزیز جناب آقای بهاروند

ریاست محترم سازمان لیگ فوتبال ایران

سلام علیکم

احتراما به اطلاع می رساند علیرغم تلاش تیم های داوری دو مسابقه اخیر تراکتورسازی برابر تیم های پرسپولیس و استقلال تهران در هفته های دوم و سوم رقابت های لیگ برتر شاهد وقوع اشتباهات تاثیرگذاری در این دو مسابقه حساس بوده ایم که منجر به تغییر نتیجه بازی به زیان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گردیده است.

در مسابقه هفته دوم مقابل پرسپولیس تهران به گواه اغلب کارشناسان داوری ،یک پنالتی و اخراج مسلم به سود تیم تراکتورسازی دیده نشد در حالی که برخی از کارشناسان معتقد به وقوع دو خطای پنالتی مسلم نیز بودند. همچنین خطای منجر به گل نخست بازی مشکوک به نظر می رسید که مجموعه این اتفاقات می توانست نتیجه مسابقه را به شکل کامل تغییر بدهد.

در بازی هفته سوم مقابل استقلال تهران نیز پیش از صحنه گل مسابقه خطای مسلمی روی علی طاهران بازیکن تراکتورسازی اتفاق افتاده که برخلاف انتظار به سود تیم مقابل اعلام شده و علاوه بر این تصمیم نادرست به اشتباه کارت زردی نیز به بازیکن تراکتورسازی نشان داده شد.

اینجانب با علم به این موضوع که اشتباهات روی داده سهوی بوده و قشر زحمتکش داوران عزیز به صورت غیر عمدی ممکن است دچار اشتباه در تصمیم گیری شوند، در عین حال با توجه به اینکه برخی از اشتباهات روی داده منجر به تغییر نتیجه بر علیه تیم فوتبال تراکتورسازی گردیده از جنابعالی درخواست می‌کنم اولا نسبت به بخشیدن کارت زرد نادرست بازیکن تراکتورسازی در مسابقه با استقلال تهران با هماهنگی کمیته محترم انضباطی موافقت فرمایید و ثانیا با توجه به انتظارات به حق هواداران پرشور و وفادار تراکتورسازی از داوران محترم درخواست شود با دقت نظر بیشتر مانع از بروز موارد و اشتباهات مشابه در هفته های آتی گردند.

احتراما فیلم دو مسابقه فوق الذکر نیز جهت بررسی توسط کارشناسان محترم به پیوست ارسال می گردد.

با تشکر

مصطفی آجورلو

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی