ناصر پور علی فرد در مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام توانست اعتماد رای دهندگان را جلب کند و برای ریاست این فدراسیون برگزیده شود

او که سابقه سالها حضور بعنوان سرپرست را در راس این فدراسیون یدک میکشد حالا با شناخت کامل تری بر این مسند تکیه میزند ، ولی اینکه برخورد او با خاطیان چگونه است و آیا تا کنون توانسته با آنها مقابله کند ی، سوالی است که هنوز بی پاسخ مانده است !

وقتی در مجمع انتخابات یزدان راد قهرمان پر آوازه سالهای دور آسیا با اشاره به تعداد فوتی های بدنسازی، آن ها را فاجعه می خواند و حتی با صراحت اعلام میکند که فساد را به فدراسیون جهانی کشانده ایم ، چه کسی میتواند پاسخ وی را بدهد ؟

متاسفانه سالهاست که ما در پرورش اندام با معضل استقاده از داروهای غیر مجاز و خطرناک دست بگریبان هستیم اما هنوز نتوانسته ایم نظارت کاملی بر باشگاه ها داشته باشیم تا به شکلی مقابل این پدیده شومی که سالهاست بر پرورش اندام سایه انداخته بایستیم و جوانان نا آگاه را به بهترین شکل ممکن توصیه کنیم و یا با وارد کننده های این دارو ها به مقابله برخیزیم و … !!

وقتی یزدان راد میگوید یک نفر برای خودش تیم جمع می کند و از هر نفر ۱۴ میلیون تومان میگیرد تا آنها را به مسابقات خارجی ببرد ، نقش فدراسیون در اعزام تیم ها به رقابتهای خارجی چگونه توجیه میشود ؟

آیا امکان دارد در رشته ای که فدراسیون دارد ، شخصی بتواند بدون هماهنگی با آن ، تیم به مسابقات خارجی اعزام کند و زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران به رقابت با رقبا بپردازد ؟

پورعلی فرد سالهاست بطور مستقیم در فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در مسایل ریز و درشت آن مطلع است ، بنابراین پذیرفتنی نیست که بگوییم او در جریان اعزام ها نبوده و یکنفر تحت نام تیم ایران از تعدادی پول گزاف بگیرد و روانه مسابقات بین المللی کند ؟!

درحقیقت باید اذعان داشت که پرورش اندام سالهاست دچار اتفاقات این چنینی و استفاده از داروهای مخرب و خطرناک است ولی نمی دانیم چرا هیچکس به خود اجازه نداده تا به شکلی منطقی مقابل رواج دهندگان و یا آنهایی که با به جیب زدن پول های گزاف تیم روانه مسابقات خارجی میکنند بایستند و برای یکبار هم که شده اتهامات را از این رشته دور سازد ؟

پورعلی فرد از حالا تا ۴ سال سکاندار این رشته پرطرفدار است و باید به شکلی عمل کند تا شائبه ها از بین برود و اهالی این رشته بدانند که نمی توانند خودمختار باشند و باید پاسخگوی اعمال خود باشند .

نکته جالب اینجاست که هزینه هر فرد برای شرکت در مسابقات خارجی ۲ میلیون تومان براورد شده است که متاسفانه از هر نفر ۱۴ میلیون می گیرند !!

در این رابطه و مسائلی که کارشناسان ما پیگیر ان هستند باز هم مطلب خواهیم نوشت .