مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: برنامه های مختلفی به مناسبت گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه
زهرا (س) و هفته ازدواج در سطح استان اجرا خواهد شد

به خبرگزاری ایپنا و نقل از پایگاه خبری ورزش جوانان :افشین حیدری در گفت و گو با پایگاه خبری ورزش و جوانان اعلام نمود: رویکرد ما در این هفته فرهنگ سازی و موج آفرینی در راستای فرهنگ صحیح الگوی ازدواج آسان و آگاهانه و تغییر در باورها و ارزش های اجتماعی است که می تواند نقش موثری در تصحیح ازدواج داشته باشد.
وی به نقش موثر سازمان های مردم نهاد اشاره کرد و افزود: با توجه به نقش تاثیر گذار سازمان های مردم نهاد در جامعه سعی کردیم تا برنامه های هفته ازدواج با مشارکت سمنها در استان اجرایی شود.
حیدری بیان کرد : برگزاری جشنواره ازدواج و خانواده(تجلیل از خادمین ازدواج) در مرکز و سایر شهرستان های استان،ارائه تخفیف در مراکز مشاوره ازدواج و خانواده،برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی،نشست جوانان با مسئولین،دیدار مسئولین با زوجین روستایی و ارائه بسته های آموزشی به زوجین از جمله برنامه های هفته ازدواج می باشد.
وی ادامه داد :از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای این هفته می توان به توقف یک هفته صدور حکم طلاق در استان،سخنرانی امامان جماعت در خطبه های نماز جمعه پیرامون اهمیت ازدواج و ملاکهای انتخاب همسر و بازدید از مراکز مشاوره ازدواج و خانواده اشاره کرد.