به گزارش ایپنا و به نقل از  روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه هفته اول لیگ دسته سوم در فصل ۹۷-۹۶ به شرح زیر است:‏

دوشنبه ۲۰ شهریور ۹۶‏
کاوه شهرداری ورامین – داماش تهران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود.‏
نگین شاهوار شاهرود – نسل ابومسلم مشهد ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی شاهرود
ابومسلم ثامن مشهد – صنعت مشهد ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
استقلال نوین بجنورود- عقاب بجنورود ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  ۱۹ مهر بجنورد
عمران شهرداری ساری- ماهان تندیس تهران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر
شهدای ساری – صنعت ساری تهران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  شهید متقی ساری
دالا هو کرمانشاه – آذر یورد شاهین دژ  ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه  آزادی کرمانشاه
بیمارستان پارس تهران – عقاب تهران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه اکباتان تهران
اتحاد لردگان – پیروزی برازجان ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
نساجی بروجرد – شاهین ایلام ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه نساجی بروجرد
شهرداری فیروز آباد- شهید باقری گویم فارس ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی فیروز آباد
پاس ساوه – ذوالفقار کاشان  ساعت ۱۷  ورزشگاه شهید چمران ساوه
شهرداری مریوان – آبیدر سنندج ساعت ۱۷  ورزشگاه زاگرس مریوان
آرش ری- ملی پوشان تبریز ساعت ۱۷  ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
عقاب تبریز- مهدیه تبریز ساعت ۱۷  ورزشگاه پایگاه هوایی تبریز ‏
سپاهان خورموج  سپاهان ایذه ساعت ۱۷  ورزشگاه تختی خورموج
استقلال رامشیر – استقلال رامهرمز ساعت ۱۷  ورزشگاه تختی رامشیر
فرهنگ رامهرمز – شاهد پل دختر لرستان ساعت ۱۷  ورزشگاه تختی رامهرمز
پردیس خرم آباد- فولاد یاسوج ساعت ۱۷  ورزشگاه چمن مصنوعی تختی خرم آباد


سه شنبه ۲۱ شهریور ۹۶‏

بهمن سبز البرز – پارس گیلان ساعت ۱۶:۳۰   ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
جهاد نصر سیرجان – شهرداری منوجان کرمان ساعت ۱۶:۳۰   ورزشگاه تختی سیرجان
خلیج فارس میناب هرمزگان – ستارگان بستا نوبندرعباس ساعت ۱۶:۳۰   ورزشگاه شهید امینی میناب
نماینده خراسان جنوبی – فولاد برد سیرکرمان ساعت ۱۶:۳۰   ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.‏
عقاب شیراز – سپیدان کیش ساعت ۱۶:۳۰   ورزشگاه پایگاه هوایی شیراز
امید سهیل ماندگار – مقاومت البرز ساعت ۱۷   ورزشگاه حیدریان قم
فولاد ویژن ماهان – شاهین پارس تهران ساعت ۱۷   ورزشگاه عطر سیب باقرشهر
ساحل اورنگ چالوس – اتحاد ساری ساعت ۱۷   ورزشگاه ۷ تیر چالوس
صفاهان اصفهان – ساوالان یوردوم اردبیل ساعت ۱۷   ورزشگاه تختی اصفهان
سنگ آهن بافق یزد- توسعه( بانی گستر) کیش ساعت ۱۷   ورزشگاه شهدای آهن بافق