به گزارش خبرگزاری ایپنا اردوی تیم بسکتبال سه نفره آقایان، عصر امروز با حضور این بازیکنان آغاز می‌شود: حامد حسین زاده، محمد ترابی، رضا رنجبر، امیر صدیقی، محمد جمشیدی، مسعود سلیمانی
این اردو تا جمعه ۳۱ فروردین در سالن بسکتبال آزادی ادامه پیدا می‌کند. وضعیت سرمربی این تیم هم ظرف یک یا دو روز آینده نهایی می‌شود و محمد کسایی پور سرپرست کمیته بسکتبال سه نفره در شروع اردو بر این تیم نظارت می‌کند.

همچنین شادی عبدالوند، سعیده علی، معصومه اسماعیل زاده و کیمیا یزدیان تهرانی به عنوان نفرات اعزامی تیم سه نفره بانوان به کاپ آسیا مشخص شدند که در یک هفته آینده فرصت تغییر در این ترکیب وجود دارد. این تیم با هدایت فرانک طیاری در رقابت های کاپ آسیا شرکت می کند.

تیم بانوان در گروه چهارم کاپ آسیا با ژاپن همگروه است و تیم سوم گروه در مسابقات انتخابی قبل از کاپ آسیا مشخص می‌شود.

تیم آقایان با توجه به رنکینگ پایینتر بسکتبال سه نفره آقایان باید دو روز قبل از مسابقات کاپ آسیا در رقابت‌های انتخابی با حضور ۱۲ تیم شرکت کند. ایران در گروه دوم مسابقات انتخابی با اندونزی، استرالیا، ساموا، هنگ کنگ و گوام همگروه است که تنها تیم اول این گروه به همراه تیم اول گروه A به کاپ آسیا صعود می‌کنند. ایران در صورت صعود با نیوزیلند و قزاقستان در کاپ آسیا همگروه می‌شود.
کار سختتر پسران در کاپ بسکتبال ۳ نفره آسیا
کار سختتر پسران در کاپ بسکتبال 3 نفره آسیا