به گزارش خبرگزاری ایپنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اکبر احدی در گفت و گو با سایت فدراسیون بوکس در خصوص وضعیت احسان روزبهانی اظهار داشت: خداروشکر شرایط احسان رضایت بخش است و در حال آنالیز حریف هلندی او هستیم تا به امید خدا گام نخست را محکم برداریم. بوکسور هلندی سابقه قهرمانی اروپا و قهرمانی ارتش های جهان را در کارنامه دارد اما احسان مصمم است تا او را شکست دهد.
وی افزود: «پتر مولنبرگ» تابحال با احسان مبارزه نکرده اما میدانیم که او یک بوکسور راست گارد است که از طریق رقابت های قهرمانی اروپا به المپیک رسیده است.
مربی اختصاصی روزبهانی با اشاره به اینکه برای کسب مدال مسیر سختی در پیش است، عنوان کرد: به امید خدا اگر در دیدار نخست موفق باشیم، در مرحله دوم برنده دیدار آذربایجان و اوکراین را پیش رو داریم و در مرحله در صورت پیروزی در آن دیدار هم پای مدال باید منتظر «عادیلبک نیازیمبتوف» قزاقستانی باشیم.
احدی در خصوص قرعه سخت روزبهانی گفت: در المپیک هیچ ورزشکار ضعیفی وجود ندارد و خود احسان برای هر بوکسوری یک حریف سرسخت محسوب می شود.
وی ادامه داد: البته احسان تفکر بسیار حرفه ای دارد و بازی به بازی پیش میرود زیرا هر بازی در المپیک حکم فینال دارد.
احدی در پایان تصریح کرد: از مردم عزیز کشورمان می خواهم برای موفقیت احسان در المپیک دعا کنند تا پیام آور شادی برای ملت بزرگ ایران باشیم.