به گزارش خبرگزاری ایپنا، جواد محمدزاده اظهار داشت: مسابقات جهانی رشته کیک بوکسینگ در کشور ایتالیا برگزار می‌شود و یکی از اعضای تیم ملی که در این مسابقات حاضر است از جامعه رزمی استان قم در تیم ملی کشورمان حضور دارد و موفق به کسب مدال شده است.

وی افزود: سجاد قربانی رزمی کار استان قم در دسته منهای ۷۵ کیلوگرم مسابقات جهانی کیک بوکسینگ در ایتالیا در ترکیب تیم ملی به میدان رفت و موفق شد با اقتدار تمامی حریفان خود را شکست دهد و راهی دیدار نهایی این مسابقات شود.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی قم گفت: سجاد قربانی جمعه شب در دیدار نهایی این مسابقات برابر حریفی از فرانسه قرار گرفت و در یک بازی فشرده و دشوار در راند سوم موفق شد حریف خود را از پیش رو بردارد و عنوان قهرمانی و مدال طلای جهان را کسب کند.

محمدزاده بیان داشت: این مدال، دومین مدال طلای جهانی سجاد قربانی به حساب می‌آید چنان که وی پیش از این در سال ۲۰۱۵ در مسابقات جهانی کونگ فوی آزاد به میزبانی آلمان توانسته بود قهرمان جهان شود و این بار در ایتالیا، توانایی‌های خود را در رشته‌های رزمی به نمایش گذاشت.

وی عنوان کرد: این مدال، بار دیگر نشان داد ورزش قم در بخش رشته‌های ورزشی رزمی دارای توانمندی قابل توجهی است و کسب این موفقیت ارزش زیادی برای ورزش استان قم دارد و حاکی از توسعه مدال آوری در ورزش استان است.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان قم تصریح کرد: قربانی ورزشکاری جوان است که فرصت زیادی برای افزایش تعداد مدال‌های جهانی خود و تبدیل شدن به افتخار ورزش استان را دارد ضمن این که ورزش‌های رزمی قم قهرمانان بین المللی دیگری چون فیروز مختاری و علی کریمی در خود دارد.
منبع: مهر