علیرضا بیرانوند در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان، گفت: می‌توانم بگویم بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر که مساوی کردیم. البته بازی بسیار سختی بود و ما در همان ابتدای بازی غافلگیر شدیم.گلی که خوردیم روی غافلگیری بود. با وجود اینکه در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم اما مالکیت بازی در نیمه اول در دست الاهلی عربستان بود و آنها بهتر از ما بازی می‌کردند.

وی ادامه داد:اما روند بازی در نیمه دوم تغییر کرد و ما نیمه دوم را خیلی خوب آغاز کردیم هر چند که یک گل دیگر هم خوردیم و ۲ بر صفر عقب افتادیم. وقتی تیمی در این سطح ۲ بر صفر عقب می‌افتد و بازی را ۲-۲ می‌کند یعنی اینکه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. امیدوارم با دعای خیر مردم در بازی برگشت بتوانیم نتیجه خوبی به دست بیاوریم و دل میلیون‌ها پرسپولیسی را شاد کنیم.

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم پرسپولیس در خصوص اینکه هواداران این تیم بعد از نتیجه ۲ بر صفر نگران شده بودند، خاطرنشان کرد: اگر بخواهم واقعیت را بگویم خودم هم خیلی نگران شده بودم چرا که ما به عنوان میزبان ۲ بر صفر عقب افتاده بودیم و کمی از نظر روحی و روانی به هم ریخته بودیم اما خوشحالم که در نهایت بازنده نشدیم و با تساوی از زمین بیرون آمدیم. مطمئن هستم هواداران ما هم خوشحال هستند و به بازی برگشت امیدواریم. می‌توانیم در ابوظبی با یک بازی خوب دل میلیون‌ها هوادار پرسپولیس را شاد کنیم.