امشب در یک دیدار حساس پرسپولیس ایران به مصاف الاهلی عربستان می رود،ترکیب احتمالی سرخ پوشان در این دیدار را برسی می کنیم.

گلر شماره یک به دنبال کیلین شیتی دیگر

اگر اتفاق خاص و ناگهانی رخ ندهد، علیرضا بیرانوند بار دیگر درون دروازه پرسپولیس قرار می گیرد،تا به این جای کار ۸ کیلین شیت برای بیرانوند در آسیا به ثبت رسیده است حالا همه ی ایران منتظر هستند تا او در بازی فردا شب بار دیگر دروازه اش را بسته نگه دارد.

اولین تجربه شجاع در آسیا برای پرسپولیس

پسر شجاع قرمز پوشان آزمونی سخت در انتظارش است ،در بازیامشب او و محمد انصاری در قلب خط دفاعی خواهند ایستاد تا جای خالی کاپیتان در این پست را پر کنند. به جز خلیل زاده که به تازگی به این تیم پیوسته دیگر مدافعان پرسپولیس در آسیا فوق العاده ظاهر شدند و بار ها در تیم منتخب هفته قرار گرفته اند،از جمله آنها انصاری است که با وجود بازی کردن در پست غیر تخصصی بار ها مانع حملات حریفان پرسپولیس شده است.

ماهینی و محرمی در چپ و راست

حسین ماهینی در نبود سید جلال بازو بند کاپیتانی را بر دست خواهد بست ، هرگاه برانکو او را در آسیا دفاع چپ گذاشته عملکرد خوبی داشته او امیدوار است در بازی امشب هم این بازیکن بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد.در دفاع راست هم به احتمال زیاد محرمی به بازی گرفته شود او که در آسیا یکی از موفق ترین ها در دریبل زنی است یکی از امید های بلرانکو برای خلق موقعیت محسوب می شود

خط هافبک پر توان

بازیکنان میانی پرسپولیس که از فصل گذشته در بسیاری از بازی ها در کنار هم قرار داشته اند از هماهنگی خوبی برخوردار اند و با حرکات یکدیگر آشنایی کامل دارند به نظر می رسد امشب هم برانکو همان چهار بازیکن محبوب خود یعنی کمال ،مسلمان،فرشادو امیری را در ترکیب قرار دهد.سیامک نعمتی هم بازیکنی است که میتواند زمانی که بازه به گره بوخورد به بازی بیاید و با پاس های زیبایش برگ برنده برانکو قلم داد شود.

فرصتی برای پایان حواشی

به احتمال زیاد در بازی فردا برانکو طارمی ۶ گله در آسیا را فیکس بازی دهد و از بین منشا و علیپور برخلاف چند هفته گذشته این بار منشا را از ابتدا در ترکیب قرار دهد،اگر توپ های این دو مهاجم امشب به گل تبدیل شود پرسپولیس حتی شایسته برد پر گل هم خواهد بود.