به گزارش ایپنا
برانکو ایوانکوویچ برای دیدار با نفت تهران هر سه مهاجم کارآمد تیمش را در اختیار دارد. علیپور که محروم بود می تواند دوباره بازی کند و طارمی و منشا نیز در اختیار تیم خواهند بود.

این که در بازی مقابل نفت تهران از میان منشا، علیپور و طارمی کدام نیمکت نشین خواهند شد به معمای ترکیب پرسپولیس و البته دغدغه برانکو تبدیل شده است.

باید دید برانکو در این بازی چه تصمیمی می گیرد. منشا در بازی قبلی گل زد و تعویض شد و البته به دلیل بیماری که در هفته های گذشته داشت مدتی هم در تمرینات شرکت نکرد و شرایط بازی ۹۰ دقیقه ای را ندارد اما احتمال اینکه در ترکیب اصلی باشد و از ابتدا به میدان برود زیاد است.

طارمی و علیپور دو گزینه دیگر برانکو هستند. طارمی ۴۴۴ دقیقه است که در بازی های رسمی گل نزده اما او به عنوان آقای گل دو فصل اخیر و بهترین بازیکن لیگ گزینه ای نیست که برانکو به همین سادگی از کنار نامش عبور کند. این در حالی است که علی علیپور هم در بازی های اخیر پرسپولیس عملکرد تاثیرگذاری داشته است.

احتمال اینکه زوج طارمی و منشا مقابل نفت بازی کنند بیشتر است و به نظر می رسد علیپور در نیمه دوم جانشین منشا یا طارمی خواهد شد.

برانکو به خاطر ترافیک در خط حمله از امیری در هافبک چپ استفاده می کند. فرشاد احمدزاده هم گزینه همیشگی و ثابت در هافبک راست تیم است و محسن مسلمان همچنان هافبک نفوذی پرسپولیس خواهد بود.

در پست هافبک دفاعی با توجه به مصدومیت ربیع خواه، کمال کامیابی نیا از ابتدا بازی خواهد کرد. کامیابی نیا به دلیل مصدومیت کتف و عدم حضور در جلسات زیادی از تمرینات از آمادگی صد در صد برخوردار نبوده و در سه بازی گذشته در دقایق انتهایی به میدان رفته است و خودش هم تاکید داشته هنوز به آمادگی کامل نرسیده است. به همین دلیل برانکو از مصدومیت ربیع خواه ابراز نگرانی کرده بود. با این وجود کمال کامیابی نیا فردا اولین بازی فیکس خود را مقابل تیم سابقش نفت تهران انجام می دهد.

دیگر معمای برانکو به خط دفاعی بازمی گردد، جایی که سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده و محمد انصاری هر سه آمادگی بازی کردن را دارند. مصدومیت سیدجلال تمام شده و باید دید او جانشین کدام بازیکن خواهد شد.

احتمال این که شجاع خلیل زاده از ترکیب خارج شود زیاد است. این مدافع در بازی قبلی پاس اشتباهی داد که منجر به تک گل تراکتورسازی شد. البته احتمال این که برانکو به خاطر جلوگیری از تشدید مصدومیت سیدجلال، از او در ترکیب اصلی استفاده نکند هم وجود ندارد.

ماهینی و محرمی گزینه های فیکس و بدون تغییر برانکو در دفاع چپ و راست هستند. البته ماهینی با مصدومیت جزئی مواجه بود اما آسیب دیدگی او مرتفع شده و در سه جلسه اخیر تمرینات در تمرین گروهی حضور کامل داشته است.