به گزارش خبرگزاری ایپنا، محمدرضا داورزنی ریاست فدراسیون والیبال ایران هفته گذشته در موسسه خیریه “بهنام دهش‌پور” حاضر شد و با مقامات و داوطلبان این سازمان مردم نهاد دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

در این جلسه در قدم اول توضیحاتی مبنی بر فلسفه پیدایش موسسه خیریه بهنام دهش‌پور خدمت ریاست فدراسیون والیبال ارائه شد و توضیحاتی درباره نحوه خدمت‌رسانی به بیماران، پیشرفت‌های صورت گرفته،‌ دستگاه‌های تازه خریداری شده و چشم‌انداز این موسسه عنوان شد.

داورزنی ضمن اشاره به مسئولیت اجتماعی افراد و اهمیت پرداختن به امور خیریه بر این نکته تاکید کرد که هر کدام از مقامات ورزشی در فدراسیون‌های مختلف با هر سمتی می‌توانند از انجام مسئولیت اجتماعی خود لذت ببرند و همه باید بدانیم که چنین مراکزی وجود دارند و وجودشان بهانه‌ای مهم برای آن است که ما به راحتی به وظیفه اجتماعی و شرعی خود عمل کنیم.

وب سایت فدراسیون جهانی والیبال ضمن انتشار خبر مربوط به این بازدید نوشت: «آقای داورزنی در دیدار با مسئولان موسسه خیریه ایرانی “بهنام دهش‌پور” گفت: سرطان خود به تنهایی یک درد عظیم است که تحمل آن برای والدین یک کودک مبتلا به سرطان بسیار سخت است. اگر درد فقر به این موضوع اضافه شود دیگر چه باید گفت، وقتی چنین موسساتی حضور دارند انسان کمی آرام می‌گیرد و خوشحالم که موسسه خیریه بهنام دهش‌پور تا این حد در ارائه خدمات به بیماران صرف‌نظر از داشتن یا نداشتن بیمه، ملیت یا تابعیت و تمکن مالی پیشتاز بوده و پیشرفت کرده است.»

در پایان این خبر، نویسنده به حضور ریاست فدراسیون والیبال ایران در اتاق مخصوص درخت آرزوها اشاره کرده و نوشته است: داورزنی با حضور در کنار “درخت آرزوها” یکی از آرزوهای کودکان مبتلا به سرطان را انتخاب کرد و قول داد آن را برآورده کند.