به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های تنیس جام رمضان آپت در ردههای سنی زیر ۱۰ ، زیر ۱۴ و زیر ۱۸ سال با معرفی نفرات برتر در بخش دختران به کار خود پایان داد.
بر این اساس در فینال بخش دختران رده سنی زیر ۱۰ سال ماندگار فرزامی و ملیسا مهرانی دیگر از تهران برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت فرزامی موفق شد با پیروزی (۲-۶ ) مقابل حریف خود عنوان قهرمانی را از آن خود کند . هانا سلطانی و اریکا جعفر نیز مشترکا سوم شدند.  در فینال بخش انفرادی رده سنی زیر ۱۴ سال مهتا خانلو از تهران با نتیجه ( ۶-۳ ، ۱-۶ و ۳-۶ ) مشکاه الزھرا صفی دیگر تنیسور تهرانی را مغلوب کرد و قهرمان شد و نیلوفر زینال پور و مهشاد شعیبی نیز مشترکا در جایگاه سوم ایستادند.
این رقابت ها در رده سنی زیر ۱۸ سال نیز برگزار شد و در پایان مهتا خانلو بار دیگر موفق شد عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت کند . در این دیدار خانلو با نتیجه (۴-۶ و ۲-۶ ) لاچین افشین از آذربایجان غربی را از پیش رو برداشت و نیلوفر قاسمعلی پور از تهران و مهشاد شعیبی از خراسان رضوی سوم شدند.  
همچنین تنیسورها در فینال بخش دو نفره زیر ۱۴ سال نیز با یکدیگر مسابقه دادند و در پایان زوج مهتا خانلو و مهشادشعیبی با نتیجه ( ۵-۱۰ ، ۱-۶ ، ۶-۳ ) ملینا مهرانی و مشکات الزهراء صفی را شکست دادند و جام قهرمانی را از آن خود کردند.  
به این ترتیب این رقابت ها شب گذشته با معرف نفرات برتر ردههای سنی به پایان رسید.
این رقابت ها از ۲۲ لغایت ۲۸ خرداد و با حضور ۷۴ تنیسور در مجموعه ورزشی آزاد برگزار شد.
یاد آور می شود: سرداوری این رقابت ها بر عهده شهرزاد لازم زاده بود