به گزارش خبرگزاری ایپنا،محسن طاهری در خصوص نتایج ضعیف سپاهان در بازی‌های اخیر لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: به هر حال تیم جوان است و باید مقداری تحمل داشته باشیم. برای تیمی که جوان بسته می‌شود، باید کمی بردباری داشت و اگر بخواهیم آخرین گزینه که تغییرات است را در اولین قدم انجام دهیم، کار درستی نیست. باید به جوان‌ها فرصت داد تا بهتر و روانتر کار کنند و با کسب تجربه رفته رفته نتایج بهتری رقم بزنند.

وی در واکنش به این مسئله که شایعاتی مبنی بر جدایی توافقی با عبدالله ویسی و حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت سپاهان هم شنیده شده است، گفت: منظور من از تغییرات، تغییر بازیکنان و دست زدن به ترکیب بود، اما نمی‌دانم این شایعات از کجا شنیده می‌شود. ما که چنین تصمیمی نداریم و تا الان هم نه کارت زردی به ویسی نشان داده‌ایم و نه اولتیماتومی در کار است. کادرفنی در حال زحمت کشیدن است و با تیمی که داریم، مطمئن هستم در هفته‌های آینده نتایج بهتری می‌گیریم تا دیگر این شایعات را هم نشنویم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه شاید نتایج خوب گل‌محمدی در ذوب‌آهن باعث شده افکار عمومی در اصفهان نسبت به این مربی مثبت باشد و همین مسئله شایعه حضورش در سپاهان را قوت بخشید، تأکید کرد: خودتان می‌گویید شایعه، اما قطعاً افکار عمومی هر شایعه‌ای درست می‌کند. نمی‌دانم این افکار عمومی چقدر در قوت بخشیدن به این شایعه تأثیرگذار بوده، اما در سپاهان که خبری در این خصوص نیست. یحیی گل‌محمدی در فوتبال اصفهان زحمت کشیده و مربی خوبی است، اما صحبتی در خصوص حضورش در سپاهان وجود ندارد.

طاهری در مورد اینکه شاید بازی با صبا که تا به اینجای لیگ تیم با ثباتی نبوده و دو بازیکن اصلی‌اش هم محروم هستند فرصت خوبی برای سپاهان باشد تا به ناکامی‌هایش پایان بدهد، گفت: کادرفنی ما هیچکدام از بازی‌ها را سبک نمی‌شمارد و با تمام قوا مقابل صبا حاضر می‌شویم. کادرفنی صبا نیز همانطور که ما در بازی قبلی بهترین بازیکنان‌مان را در اختیار نداشتیم، رفتار خواهد کرد و ما هم دچار چنین مشکلی شدیم، اما آنها تیم دست و پا بسته‌ای نیستند. امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم و برنده از زمین خارج شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که پس از خداحافظی محرم نویدکیا از دوران بازیگری‌اش بحث حضور او در کادرفنی وجود داشت و آیا در این باره تصمیمی گرفته شده یا نه، اظهار داشت: کادرفنی درخواستی در این خصوص نداشته و اگر درخواستی داشته باشد، مطمئناً آن را بررسی می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص عملکرد تیم هندبال این باشگاه و اینکه آیا قصد تقویت کادرفنی این تیم را دارند یا نه، گفت: تصمیمی که برای این کار نداریم، چون ما در همه رده‌ها و تیم‌های سپاهان جوانگرایی و بومی‌سازی کردیم. در تیم هندبال سپاهان فقط یک بازیکن غیر بومی داریم و بیشتر بازیکنان جوان هستند. آنها در هر بازی ۲۰ تا ۲۵ موقعیت گل را از دست می‌دهند که این مسئله به دلیل جوانی و نداشتن تجربه است و همین مسئله باعث می‌شود بیشتر بازی‌هایی که واگذار می‌کنیم با اختلاف یک گل باشد. امیدوارم بازیکنان هندبال ما از این بازی‌ها تجربه بگیرند و این تجربه در بازی‌های آینده به کمک آنها بیاید.

سرمربی مستعفی تیم ملی هندبال در واکنش به این مسئله که تکلیف استعفای او از سرمربیگری تیم ملی چه شد و آیا با این استعفا موافقت شده یا نه، تأکید کرد: تا حالا که خبری از موافقت شدن این استعفا به من نداده‌اند. حتی نمی‌دانم این استعفا بررسی شده یا نه و از سرنوشت آن بی‌خبرم.

طاهری درباره عملکرد برادران استکی، نصرتی و موسوی بازیکنان تیم ملی هندبال که با تیم‌های باشگاهی‌شان در بازی‌های اروپایی حاضر هستند، گفت: به نظرم آنها بازیکنان خیلی خوبی هستند. تجربه بین‌المللی زیادی دارند و سرمایه‌گذاری خوبی هم در تیم ملی روی آنها شد که نتیجه آن را اکنون در اروپا می‌بینیم که این بازیکنان جزو بازیکنان شاخص هندبال اروپا هستند. هزینه‌هایی که اینجا روی آنها شد، جواب داد و توانایی‌های این استعدادها را می‌بینیم.