رباب شهریان معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان به همراه همسر دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان صبح روز سه شنبه ۲۵ خرداد ماه جاری در فدراسیون بدمینتون از کمپ تمرینی ملی پوشان نوجوانان و جوانان دختران این رشته بازدید به عمل آورد.
به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این دیدار معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: فدراسیون بدمینتون یکی از فدراسیون های فعال در بخش ورزش بانوان می باشد که عملکرد بسیار مطلوب و عالی دارد.
شهریان گفت: دکتر فریبا مددی نایب رئیس بانوان این فدراسیون در این بخش بسیار پرکار و فعال می باشند و حضور ایشان بسیار ثمر بخش بوده است.
معاون وزارت ورزش و جوانان در ادامه افزود: با فرصتی که وزارت ورزش و جوانان در اختیار بانوان قرار داده است باعث گردید که بانوان با تلاش و کوشش خود جواب اعتماد وزارت ورزش و جوانان را به نحو مطلوبی بدهد.
شهریان در ادامه گفت: برنامه محوری یکی از  اصلی ترین کارهای پایه ای می باشد که فدراسیون بدمینتون این عامل را به خوبی انجام می دهد.
وی افزود: با توجه به حضور نیروهای متخصص و با درایتی که در این فدراسیون وجود دارد، آینده روشنی را بیش بینی می کنیم.
معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان ساخت: برگزاری مسابقات بین المللی فجر یکی از شاخص ترین رقابت های بین المللی می باشد که با مدیریت خوب مسئولان این فدراسیون به نحو مطلوبی برگزار می شود.
سپس محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ضمن تشکر و قدردانی از حضور همسر دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان و شهریان معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان در این فدراسیون و بازدید از محل تمرینی ملی پوشان نوجوان و جوان دختران بدمینتون ایران اظهار داشت: حضور شما سروران عزیز انگیزه بسیار بالایی را برای بدمینتون بازان نوجوان و جوان دختران کشورمان فراهم ساخته است.
وی گفت: این بازیکنان در آینده نزدیک با درخشش خود در میادین بین المللی و آسیایی جواب اعتماد مسئولان ورزش کشور را خواهند داد.
رئیس فدراسیون بدمینتون در ادامه اظهار داشت: در صورتی که ثریا آقایی دچار آسیب دیدگی نمی شد، اولین المپیکی بدمینتون بانوان در ایران در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو بود.
پوریا گفت: تلاش داریم که در بازی های المپیک ۲۰۲۰ با برنامه ریزی و اجرای آن شاهد حضور یک ملی پوش بانوان در بدمینتون باشیم.
رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: از زمان حضور دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان در راس ورزش کشور و نگاه ویژه ایشان، ورزش ایران بسیار متحول گردیده است.
پوریا گفت: ارتباط با مسئولان وزارت ورزش و جوانان برای ما که در حیطه ورزش هستیم بسیار مطلوب می باشد.
سپس همسر دکتر گودرزی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت فدراسیون بدمینتون و توجه مسئولان این فدراسیون به بخش بانوان اظهار داشت: این شرایط می تواند تحول بزرگی را در بخش ورزش بانوان فراهم آورد.
وی با ابراز خرسندی از ارتقا ورزش بانوان بخصوص رشته بدمینتون گفت: امیدورام که با درایتی که در مسئولان این فدراسیون وجود دارد، ورزشکاران این رشته بخصوص بخش بانوان بتوانند با درخشش خود در میادین آسیایی و بین المللی به موفقیت و کسب مقام دست یابند.
در ادامه این دیدار دکتر فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون ضمن قدردانی از حضور رباب شهریان معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان و همسر دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: حضور شما عزیزان در محل کمپ و بازدید از اردوی آمادگی ملی پوشان بدمینتون دختران این رشته انگیزه بسیار بالایی را در آنان ایجاد خواهد کرد.
دکتر مددی همچنین از توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد و خاطر نشان ساخت : این فدراسیون در بخش استعدادیابی نگاه ویژه ای دارد و خوشبختانه ملی پوشان حاضر در این اردو از همین بخش می باشند که خود را برای حضوری قدرتمند در میادین بین المللی آماده می نمایند.
نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون در ادامه گفت: امیدوارم با توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان در بخش بانوان بتوانیم در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی در بخش بانوان این رشته نماینده ای داشته باشیم.
سپس رباب شهریان و همسر دکتر گودرزی در محل کمپ تمرینی ملی پوشان دختران نوجوان و جوان حضور یافته و از نزدیک با ملی پوشان به گفت و گو پرداختند و از تمرینات و برنامه های آماده سازی آنان بازدید به عمل آوردند.