پس از برگزاری مسابقات تورایرانی در شهرستان صحنه ، رنکینگ ۵۰ صفحه ایملی بانوان کشور منتشر شد .
به گزارش گروه ورزشی ایپنا، با برگزاری اولین تور ایرانی جام بیستون در شهرستان صحنه استان کرمانشاه و پس از محاسبه امتیازات پایه ورزشکاران و امتیازات کسب شده در اولین تور ایرانی ، رنکینگ ملی بانوان اعلام شد .
ندا شهسواری با کسب مقام اول تور ایرانی بیستون ، همچنان با ۱۱۱۶ امتیاز در صدر رنکینگ ملی ایران قرار گرفته است ، ضمن اینکه مهشید اشتری دختر جوان مشهدی با درخشش قابل توجه در مسابقات اخیر موفق شد با پیروزی های مختلف بر رقبای دارای جایگاه های بالاتر و جمع آوری امتیازات زیاد در اولین تور ایرانی بانوان ، از جایگاه ۲۲ به جایگاه ۲ فهرست رنکینگ ملی بانوان ایران ارتقا یابد .
در همین راستا صعود تدریجی و قرار گرفتن آنا فیاضیانملی پوش سالهای دور تیم ملی بزرگسالان به جایگاه سوم و غزاله ملاطلب ملی پوش جوان در جایگاه چهارم ، رقابت های دومین تور ایرانی بانوان در اصفهان را که پیش از مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار می شود را بسیار حساس کرده است .
قرار است دومین تور ایرانی بانوان در سال ۹۵ با میزبانی اصفهان و در تاریخ های ۲۳ و ۲۴ دی ماه برگزار شود و سپس ورزشکاران طبق آخرین رتبه فهرست رنکینگ ملی و با مد نظر قرار دادن امتیارات کسب شده ، به مسابقات انتخابی تیم ملی دعوت شوند.