تیم‌های میزبان بازی‌های صبح امروز لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا از میهمانان خود شکست خوردند.

به گزارش خبرگزاری ایپنا، صبح امروز (سه‌شنبه) در ادامه لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به NBA، تیم نیواورلینز پلیکانز با ۲۵ امتیاز و ۱۶ ریباند آنتونی دیویس با اختلاف یک امتیاز از سد میهمان خود بوستون سلتیکس در سالن کینگ سنتر گذشت. برای سلتیکس هم ایسایا توماس ۳۷ امتیاز کسب کرد.

در سالن مدیسوین اسکوئیر گاردن، تیم نیویورک نیکس با ۲۷ امتیاز و ۷ ریباند کارملو آنتونی بر میهمان خود دالاس موریکس غلبه کرد. درک نوویتسکی و درون ویلیامز، غایبان بزرگ دالاس در این بازی بودند.

سان آنتونیو اسپرز هم در سالن اختصاصی خود با اختلاف ۴ امتیاز بر میامی هیت غلبه کرد. کاوهی لیونارد با کسب ۲۴ امتیاز و ۱۲ ریباند برای اسپرز، دابل – دابل کرد.

تونی پارکر، گارد رأس فرانسوی اسپرز پس از این دیدار،‌ مجموع دقایق بازی خود در NBA را به ۳۴۷۹۸ دقیقه رساند که هفتادمین بازیکن لیگ به حساب می‌آید. او همچنین در ۶۴۱ بازی بیش از ۱۰ انتیاز و ۵ پاس گل داشته است. گرگ پاپاویچ، سرمربی این تیم هم به پیروزی ۱۰۹۵ خود در لیگ رسید.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

اورلاندو ۶۹ – ایندیانا ۸۸
دالاس ۷۷ – نیویورک ۹۳
فیلادلفیا ۸۸ – هیوستون ۱۱۶
اوکلاهماسیتی ۸۸ – دیترویت ۱۰۴
بوستون ۱۰۵ – نیواورلینز ۱۰۶
میامی ۹۰ – سان آنتونیو ۹۴

در پایان بازی‌های امروز تیم‌های کلیولند، آتلانتا و تورونتو در صدر کنفرانس شرق و تیم‌های واشنگتن و فیلادلفیا در قعر این کنفرانس هستند. در کنفرانس غرب هم کلیپرز، گلدن استیت و سان آنتونیو صدرنشین هستند و دالاس و نیواورلینز در انتهای جدول ایستاده‌اند