به گزارش خبرگزاری ایپنا رئیس هیات تکواندو استان گیلان ظهار کرد: در مرحله سوم مسابقات جایزه برگ(گرندپری) در لندن ، آرمین هادی پور توانست عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره این رقابتها را کسب کند.
محسن سترگی افزود: این تکواندوکار ملی پوش گیلانی در جریان این رقابتها در وزن ۵۸- کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفت و با کسب سه پیروزی به دیدار نهایی راه یافت.
وی گفت: این تکواندوکار شایسته گیلانی در دیدار نهایی مقابل حریف قدرتمندی از کشور روسیه قرا گرفت که در نهایت نتیجه را به نماینده روسیه واگذار و مدال نقره این دوره از مسابقات را بر گردن آویخت.
وی ادامه داد: هادی پور در گام نخست برابر صلاح الدین بن صالح تکواندوکار با سابقه بلژیک و نایب قهرمان ۲۰۱۵ اروپا با نتیجه ۱۱ بر ۵ به برتری رسید و در دومین مبارزه رو در روی جک وولی تکواندوکار با سابقه ایرلندی قرار گرفت و با نتیجه ۲۰ بر ۱۳حریفش را شکست داد.
رئیس هیات تکواندو گیلان اضافه کرد: این تکواندوکار شایسته در مرحله نیمه نهایی برابر تاوین هانپراب از تایلند نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۶ ریو قرار گرفت و توانست این حریفش را نیز شکست دهد و به دیدار نهایی راه یابد.
سترگی خاطرنشان کرد: مرحله سوم مسابقات تکواندو گرندپری در سال ۲۰۱۷ ، در چهار وزن المپیکی مردان و زنان ، با حضور ۲۰۵ تکواندوکار از ۵۵ کشور در سالن پاکرباکس آرنا لندن برگزار شد.
وی بیان کرد: در مسابقات گرندپری به نفرات اول ۴۰ امتیاز ، نفرات دوم ۲۰ امتیاز و به نفرات سوم ۱۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.