به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، این دوره از رقابتها در روز پایانی خود در دو رشته تراپ و اسکیت آقایان پیگیری شد که با شلیک ۵ راند در رشته تراپ، تیم تهران با کسب ۳۰۶ امتیاز در جایگاه اول، تیم اصفهان با ۲۹۰ امتیاز در جایگاه دوم و تیم کرمان با ۲۸۸ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.
در بخش انفرادی نیز مسعود عزیزیان از تهران با ایستادن در مکان اول، طلایی شد و محمد حسین پرورش نیا تیرانداز اصفهان به مدل نقره بسنده کرد. در این بخش مسلم میرمحمدی دیگر تیرانداز کشورمان از استان کرمان با قرار گرفتن در مکان سوم و کسب مدال برنز به کار خود خاتمه داد.
همچنین در رشته اسکیت آقایان نیز در مجموع امتیاز تیمی، تیم های تهران، مازندران و اصفهان به ترتیب با کسب ۲۹۸، ۲۸۹ و ۲۶۰ امتیاز صاحب سکوهای اول تا سوم شدند.
در بخش انفرادی رشته اسکیت آقایان،رامتین بشارتی از تهران با پشت سرگذاشتن حریفان خود مدال طلای دوازدهمین دوره رقابت های تیراندازی اهداف پروازی قهرمانی کشور را بر گردن آویخت، در این بخش علی دوستی از مازندران و عبدالقادر شیرمحمدی از گلستان نیز به ترتیب مدال های نقره و برنز را به خود اختصاص دادند.
در پایان این رقابت ها، مراسم اهدای کاپ و مدال قهرمانی دوازدهمین دوره رقابت های تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور در سال ۹۶ با حضور، علی دادگر رییس فدراسیون، رضا ملک محمدی دبیر، سعید مرادی رییس سازمان تیم های ملی، شکرالله اینانلو پیشکسوت ورزش تیراندازی، باب الله زارع رییس هیات تیراندازی استان گیلان، عباس خزایی سرپرست هیات تیراندازی تهران و سید عگسر میرطالبی نایب رییس این هیات برگزار شد.
گفتنی است دوازدهمین دوره مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی قهرمانی کشور با حضور ۹۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور در روزهای ۱۱ تا ۱۲ آبان ماه در محل سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.