به گزارش ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری (G4) در سال ۲۰۱۷ باحضور تکواندوکاران برتر جهان در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز جمعه (۳۱ شهریورماه) به مدت ۳ روز در شهر “رباط” مراکش برگزار می شود که تیم ملی کشورمان برای حضور در این دوره از مسابقات با ترکیب ۴ نفره خود، ساعت ۱:۴۵ بامداد فردا (دوشنبه) راهی این کشور خواهد شد.

محمد کاظمی و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم نمایندگان ایران هستند که در این رقابت ها بر روی شیاپ چانگ می روند.

بر اساس برنامه اعلامی، مبارزات اوزان ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان در روز نخست – ۳۱ شهریورماه برگزار می شود که سجاد مردانی به عنوان اولین نماینده کشورمان بر روی شیاپ چانگ می رود.

روز دوم – یکم مهرماه با مبارزات اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان همراه است که در این روز نیز فرزان عاشورزاده و محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم نمایندگان ایران هستند.

در روز پایانی – ۲ مهرماه نیز رقابت های تکواندوکاران ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- کیلوگرم زنان پیگیری می شود که میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم به مصاف حریفان خود می رود.

هدايت اين تيم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.