نقل از ایپنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه به میزبانی کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم‌های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه است.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ساعت ۹ صبح امروز (سه شنبه) به وقت محلی بعد از سفری ۱۲ ساعته وارد فرودگاه منامه بحرین شد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ساعت ۲۲ شب گذشته (دوشنبه) از فدراسیون والیبال به سمت فرودگاه امام خمینی حرکت کرد و ساعت یک و پنجاه دقیقه بامداد سه شنبه فرودگاه امام خمینی (ره) را به مقصد دبی ترک کرد.

ملی پوشان نوجوان پس از توقفی پنج ساعته در فرودگاه دبی راهی منامه پایتخت بحرین شد و ساعت ۹ به وقت محلی به این فرودگاه رسیدند. ملی پوشان والیبال نوجوانان در فرودگاه منامه دو ساعتی معطل شدند و تا ساعت ۱۱ هنوز راهی هتل محل اقامت خود نشده اند.

امیرحسین اسفندیار، پوریا یلی، مرتضی شریفی، امیرمحمد فلاحت‌خواه، امیرحسین توخته، محمدحسین راستی، مهدی جلوه، احسان دانش‌دوست، مهران فیض امام‌دوست، حسین سلیمان اهری، محمدرضا حضرت‌پور و عرفان غلامی پور ۱۲ بازیکن تیم ملی والیبال نوجوانان در رقابت های جهانی بحرین هستند.

سید علیرضا دریابیگی به عنوان سرپرست، محمد وکیلی (سرمربی)، غلامرضا مومنی مقدم، علیرضا طلوع کیان، حمید جعفرزاده (مربیان)، حیدر جوادی و مهران زارع (کمک مربیان)، رضا نصیری (پزشک و فیزیوتراپ)، محمد امین شاکری (آنالیزور) و مجید عباس‌خواه به عنوان ماساژور نوجوانان ملی‌پوش را در این رقابت ها همراهی می‌کنند.

دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان از ۲۷ تا ۳۱ مردادماه با ۴۰ مسابقه پیگیری می شود که تیم ایران روز جمعه ۲۷ مردادماه استراحت دارد و در چهار روز بعدی به ترتیب به مصاف تیم های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک می رود.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران روز دوشنبه ششم شهریورماه به تهران بازخواهد گشت.