جواد سلیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایپنا:  با اشاره به نتایج روز نخست مسابقات بین المللی کاراته جام وحدت و دوستی در ارومیه اظهار داشت: روز نخست این دوره از مسابقات با معرفی نفرات بر‌تر در بخش بزرگ سالان در دو رشته کاتا و کومیته به پایان رسید و تیم کشورمان توانست مقام نخست را از آن خود کند.

وی با اشاره به نتایج بخش کاتای تیمی افزود: در این بخش ابوالفضل شهجردی، علی زند و میلاد دلخون از تیم ایران مقام نخست را از آن خود کردند و تیم‌های شاهین و دانشگاه آزاد از ایران به ترتیب مقام‌های دوم و سوم تیمی را بدست آوردند.

وی با اشاره به ترکیب تیم‌های دوم و سوم بیان کرد: تیم شاهین با ترکیب سهند اسلامی، فراز طایفه نجاران و جواد سیف اله‌زاده بر سکوی دوم قرار گرفت و تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر سوم شدند.

رئیس هیئت کاراته آذربایجان غربی تصریح کرد: در بخش کاتای انفرادی نیز رومن حیدراف از جمهوری آذربایجان نفر بر‌تر این مسابقات شد و مهران قربان علی‌پور از پاس قوامین ایران مقام دوم و علی یوفوگلو از ترکیه و داود شاهچراغی از ایران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

وی تصریح کرد: هامون درفشی‌پور در وزن ۶۷- کیلوگرم نیز در فینال مقابل رافیض حسن اف از جمهوری آذربایجان قرار گرفت و با شکست این کاراته کا به مدال طلای این وزن در سیزدهمین دوره رقابت‌های جام وحدت و دوستی در ارومیه دست یافت.

سلیمی با اشاره به نحوه برگزاری ادامه مسابقات یادآور شد: مسابقات بخش جوانان و نوجوانان روز شنبه بیست و یکم مرداد و یکشنبه بیست و دوم مرداد ماه برگزار می‌شود.