رئیس ورزشهای زمستانی کمیته بین‌المللی پارالمپیک بامداد فردا(دوشنبه) وارد تهران ‌شد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، علاوه بر دیمتری لازاروسکی رئیس ورزشهای زمستانی کمیته بین‌المللی پارالمپیک، ساندرا تیتولر از هلند و کاترینی ایوروپی از یونان، دو پزشک کلاس‌بند که مقرر است کلاس‌بندی ورزشکاران این مسابقات را انجام داده و برای کلاس بندان ایرانی نیز دوره ویژه کلاس‌بندی برگزار کنند  نیز وارد کشورمان خواهند شد.
صبح فردا دوشنبه کلاس‌بندی شرکت کنندگان در اولین دوره مسابقات بین‌المللی اسکی انجام می شود و مسابقات به صورت رسمی از روز سه‌شنبه ۱۴ دیماه در رشته اسنوبرد در پیست دیزین برگزار خواهد شد.
این مسابقات تا ۱۵ دیماه ادامه دارد و پس از آن رقابتهای آلپاین (مارپیچ بزرگ) در روزهای ۱۹ و ۲۰ دی و مسابقات آلپاین (مارپیچ کوچک) در روزهای ۲۷ و ۲۸ دیماه برگزار خواهد شد.
در حاشیه این مسابقات نیز دوره آموزشی کلاس‌بندی در روزهای ۱۶ و ۱۷ دیماه به صورت تخصصی برای ۱۰ پزشک کلاس‌بند ایرانی در نظر گرفته شده  و ۱۸ دیماه نیز دیمیتری لازاروسکی، رئیس ورزشهای زمستانی IPC  دوره یک‌روزه داوری با حضور ۲۰ داور از سراسر کشور را برگزار می‌کند.
ایران برای اولین بار میزبانی مسابقات بین‌المللی اسکی در بخش معلولین را بر عهده گرفته و در این مسابقات نمایندگان کشورمان و نیز نمایندگانی از رومانی و ارمنستان حضور خواهند داشت.