به گزارش  خبرگزاری ایپنا ؛ در مسابقات دور مقدماتی ریکرو بانوان، زهرا نعمتی با ثبت رکورد ۶۶۱، ضمن جابجایی رکورد جهان که پیش از این نیز در اختیار وی بود، در صدر جدول رقابت ها ایستاد. سمیه رحیمی با ۵۹۷ امتیاز سوم شد و زهرا دلخوش با ۵۱۰ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار گرفت. ضمن اینکه بانوان کماندار ایران در بخش تیمی ریکرو نیز در جایگاه نخست مرحله مقدماتی قرار گرفتند و از شانس بالایی برای کسب نشان طلا برخوردار هستند.

رقابت های مقدماتی کامپوند بانوان نیز صبح امروز برگزار شد و سمیه عباسپور با امتیاز ۶۷۵ در جایگاه ششم جدول قرار گرفت، فرزانه عسگری با ۶۴۸ امتیاز پانزدهم شد و راضیه شیرمحمدی با ۶۲۱ امتیاز در رده ی بیست و یکم جدول قرار گرفت.

زهرا حسینی، تنها نماینده کشورمان در کلاس  نیز با رکورد ۵۲۳ در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.

غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور و علی اصغر فتاحی، کمانداران کشورمان در بخش ریکرو مردان نیز تا دقایقی دیگر رقابت های خود در مرحله مقدماتی را آغاز می کنند و مسابقات بخش کامپوند مردان نیز صبح روز چهارشنبه، ۲۸ تیر ماه برگزار خواهد شد.

غلامرضا رحیمی (خوزستان)، پوریا جلالی‌پور، مجید کاکوش، سیده‌زهرا حسینی (تهران)، علی‌اصغر فتاحی‌فرادنبه (چهارمحال‌وبختیاری)، هادی نوری، سمیه رحیمی (اصفهان)، سینا منشازاده، سمیه عباسپور، زهرا نعمتی(کرمان)، رمضان بیابانی (مازندران)، زهرا دلخوش، راضیه شیرمحمدی (خراسان رضوی)،  فرزانه عسگری (آذربایجان شرقی) کمانداران اعزامی به این رقابت ها هستند.

از ۱۴ کماندار اعزامی به این مسابقات، ۷ نفر در رشته کامپوند و ۷ نفر در رشته ریکرو با حریفان روبرو می شوند.

مجید کهتری به عنوان سرمربی، جبرائیل عبادی به عنوان مربی و محمد رضا گلشنی، به عنوان سرپرست کاروان، در کنار ملی پوشان حضور دارند.

این رقابت ها از ۲۷ تیر ماه در شهر نوامستونادمتوجی آغاز می شود و کاروان اعزامی ایران ۳ مرداد ماه به میهن باز خواهند گشت.

انتهای پیام