جمیله محمدی قهرمان مچ اندازی بانوان ایران که در مسابقات قهرمانی کشور از ناحیه دست چپ دچار آسیب دیدگی شدیدی شده می‌گوید:

به رغم درد زیادی که متحمل شدم و سختی های فراوانی که این رشته ورزشی دارد ولی مصمم هستم تا قهرمانی جهان ادامه بدهم و می خواهم به عنوان اولین بانوی مسلمان در رشته مچ اندازی به مقام قهرمانی جهان برسم.

جمیله محمدی در ادامه گفت:

در مسابقات قهرمانی بانوان کشور که در کرمانشاه برگزار شد از ناحیه دست چپ دچار آسیب شدیدی شدم و بازوی دستم از سه ناحیه شکست که درد زیادی را متحمل شدم و یک هفته مجبور شدم در بیمارستانی در کرمانشاه بستری باشم و الان نیز در منزل در سنندج دوران نقاهت را سپری می کنم.

 

جمیله محمدی که در وزن ۶۰ کیلوگرم تا فینال مسابقات قهرمانی کشور پیش آمده بود و در فینال با این آسیب شدید مواجه شد ادامه داد:

درست است که درد زیادی کشیدم و درمان این آسیب دیدگی برایم سختی ها و مشکلاتی را بهمراه داشت ولی در راهی که من انتخاب کرده ام این آسیب دیدگی ها خللی ایجاد نمی کند و می خواهم آنقدر تمرین و ممارست داشته باشم که به عنوان اولین بانوی ایرانی به مقام قهرمانی جهان برسم.

وی که انرژی و انگیزه بالایی برای موفقیت در مچ اندازی دارد گفت:

از فدراسیون پرورش اندام آقای پور علیفرد و سرکار خانم مرزوقی نایب ریس محترم فدراسیون و تمامی دست اندرکاران این فدراسیون تشکر می کنم و امیدوارم با تلاش این بزرگواران مچ اندازی بانوان مجوز حضور در مسابقات آسیای و جهانی را بگیرد چرا که بانوان کشورمان در این رشته حرف های زیادی برای گفتن دارند.