به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایپنا؛ بعد از روی کار آمدن محمد درخشان به سمت رئیس فدراسیون جودو ، تغییرات گسترده ای در فدراسیون به وجود آمد و رئیس جدید تا می توانست خانه تکانی کرد! اما نکته ای که بسیاری از اهالی جودو را از این تغییرات اذیت می کند، انتصاب های خانوادگی است زیرا اگر تغییر به سمت بهتر شدن و به نفع جودو کشور باشد، چه بسا مورد استقبال هم قرار بگیرد.

براین اساس، شنیده های ما از منابع موثق حاکی از آن است که غلامرضا درخشان برادر رئیس فدراسیون به عنوان رئیس مجموعه افراسیابی منصوب شده است.

همچنین خواهرزاده وی در سمت مدیر امور پشتیبانی و اداری قرار گرفته است.

علاوه بر این، چندین کارمند فدراسیون که سال ها و در زمان روسای قبلی در فدراسیون مشغول بوده اند از فدراسیون اخراج شده و جای خود را به آشنایان درخشان داده اند!

در مدت روی کار آمدن درخشان انتصاباتی هم در برخی کمیته های فدراسیون شد که هیچ کدام از آنها علنی نشدند ، که از جمله آنها می توان به انتصاب حسن روشنایی منتقد فدراسیون قبل ، در سمت رئیس کمیته استعدادیابی اشاره کرد.

هر چند درخشان بعد از کنار رفتن محمدعلی رستگار با این شعار تبلیغاتی نظر اعضای مجمع را به خود جلب کرد که برای فدراسیون حامی مالی می آورد اما این موضوع در حد شعار باقی ماند و با وجود گذشتن زمان طولانی و رسیدن به روزهای آخر سال ۹۶ هنوز رقابت های لیگ برتر برگزار نشده است و فدراسیون نشینان مشکل بودجه را بهانه کرده اند.

با وضع موجود انتظار می رود وزیر ورزش و جوانان با نظارت دقیق تر، روی فدراسیون جودو فکری به حال این رشته المپیکی کند.

انتهای پیام/