به گزارش خبرگزاری ایپنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، پیکارهای کاتا قهرمانی قاره کهن با حضور ۸کشور به میزبانی کشور تایلند برگزار شد و در پایان دلاورمردان جودو کشورمان با ۵مدال رنگارنگ به عنوان قهرمانی این رقابتها دست یافتند.

بر اساس این گزارش تیم کشورمان با کسب ۲نشان طلا در ناگه نو کاتا و کاتامه نوکاتا و ۳نقره در گوشین جوتسو، جونوکاتا و کیمه نو کاتا بر بام آسیا ایستاد، ژاپن با ۲طلا و ۱نقره نایب قهرمان شد، تایلند با ۱طلا و ۱برنز سوم شد.

در ناگه نو کاتا دلاورمردان کاتا کشورمان فتح الله عزیزی و حمیدرضا کریمی با ۴۰۸ امتیاز مقتدرانه بر سکوی قهرمانی ایستادند، ویتنام با ۳۹۲٫۵ امتیاز نایب قهرمان شد، هنگ کنگ”با ۳۸۲٫۵ امتیاز در جای سوم قرار گرفت و مالزی با ۳۶۰٫۵ امتیاز چهارم شد.

درکاتامه نو کاتا دلاورمردان کاتا کشورمان فخرالدین رضایی و مهدی عظیمی با ۴۲۲ امتیاز قهرمان شدند، ژاپن با ۴۱۷٫۵ متیاز نایب قهرمان شد، تایلند با ۳۹۴٫۵ امتیاز در جای سوم قرار گرفت و ویتنام با ۳۸۸٫۵امتیاز چهارم شد.

در گوشین جوتسو تیم ژاپن با ۵۶۶٫۵ امتیاز قهرمان شد،نمایندگان کاتا کشورمان محمد حسن نجفی و علیرضا کریمی با ۵۵۶٫۵ امتیاز به نشان نقره دست یافتند، ویتنام با ۵۱۵امتیاز در جای سوم قرار گرفت و هنگ کنگ با ۴۴۲ امتیاز چهارم شد.

در جونوکاتا تیم تایلند با ۴۰۷امتیاز قهرمان شد،نمایندگان کاتا کشورمان محمدمهدی درواری و سیدسینا موسوی با ۳۹۹٫۵ امتیاز به نشان نقره دست یافتند، ویتنام با ۳۹۵٫۵ امتیاز در جای سوم قرار گرفت و هنگ کنگ، ماکائو و مالزی به ترتیب چهارم تا ششم شدند.

در کیمه نو کاتا تیم ژاپن با ۵۳۲امتیاز قهرمان شد،نمایندگان کاتا کشورمان محمدرضا خسروی و پوریا نجار نامقی با ۵۰۸امتیاز به نشان نقره دست یافتند، چین تایپه با ۴۵۸ امتیاز در جای سوم قرار گرفت.