به گزارش ایپنا جونیور مارینی مهاجم برزیلی جدید استقلال خوزستان است که مسئولان این باشگاه به امید حل مشکل گلزنی این بازیکن را جذب کردند.

جونیور بعد از چند جلسه حضور در تمرینات استقلال خوزستان عبدالله ویسی با حضور این بازیکن موافقت کرد. در نهایت بعد از انجام مذاکره با مسئولان تیم کلوریدا برزیل این بازکین روز گذشته قرارداد خود را به مدت یک فصل به صورت قرضی امضا کرد.

جونیور در گفت‌وگو با ایپنا در مورد حضورش در استقلال خوزستان صحبت‌های زیر را انجام داد.

ایپنا :چه شد که فوتبال ایران و باشگاه استقلال خوزستان را برای ادامه فوتبالت انتخاب کردی؟ آیا از فوتبال ایران شناخت داشتی؟

بله فوتبال ایران را می‌شناختم. با بسیاری از افرادی هم که از فوتبال ایران شناخت داشتند صحبت کردند و آنها همه در مورد ایران و فوتبالش نکات بسیار خوب و مثبتی را بیان کردند. به همین خاطر وقتی با پیشنهاد استقلال خوزستان روبرو شدم برای دادن جواب مثبت درنگ نکردم و برای جواب دادن کارم به ۲ بار فکر کردن نرسید.

ایپنا: مهاجمان برزیلی خوبی مثل ادینیو و پریرا در فوتبال ایران حضور یافتند. آیا تو هم می‌توانیم توقعات را برآورده کنی؟

این جدی‌ترین هدف من است. می خواهم گل‌های زیادی را وارد دروازه حریفان کنم و با استقلال خوزستان به موفقیت برسم. برای اینکه بتوانم چنین کاری انجام دهم نیاز به تمرین مداوم دارم تا هر چه بیشتر قوی و آماده شوم. در تمام تمرینات و بازی‌ها با قدرت و انگیزه کارم را دنبال می‌کنم. البته هواداران باید کمی صبر کنند تا بتوانم به این شرایط برسم.

ایپنا: هوای خوزستان به شدت گرم است. این مسئله کارت را سخت نکرده است؟

هوا واقعا گرم است (باخنده). هوای اهواز به شدت گرم است و این مسئله کارم را برای سازگاری با آب و هوا سخت می‌کند. کمی زمان می‌برد تا به این وضع عادت کنم اما کم کم به این مهم می‌رسم.

ایپنا : در این مدت که در تمرینات حضور داشتی پتانسیل تیم چطور بوده. آیا این تیم ‌می‌تواند به موفقیتی برسد؟

تیم خوبی داریم که از کادرفنی قوی برخوردار است. بازیکنان توانمند و خوبی در تیم حضور دارند. در تمرینات و مسابقات دیدم همه بازیکنان از جان مایه می‌گذارند تا به موفقیت برسند و دل هواداران را شاد کنند. رسیدن به موفقیت برایمان بسیار مهم است و در راستای این هدف همه تلاشمان را می‌کنم.

ایپنا : و صحبت پایانی.

خیلی خوشحالم که در ایران و جمع مردم خونگرم و فوتبالدوست خوزستان حضور دارم. ما همه تلاشماان را می‌کنیم تا به موفقیت برسیم و مطمئنم هر کسی تلاش کند خدا هم کمک می‌کند تا موفق شود. در راه رسیدن به هدفمان تلاش خواهیم کرد.