در شرایطی که روزنامه خبر ورزشی در شماره امروز خود از شکایت علیرضا منصوریان از مهرداد میناوند به خاطر حرفهای عجیب میناوند در یک برنامه تلویزیونی خبر داده، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در صفحه اینستاگرامش، دوباره به منصوریان و همچنین مهدی رحمتی گیر داده است. میناوند در این پست نوشته: این آقایانی که از دیروز به تریج قبایشان بر خورده همانهایی هستند که در بازى دوستانه با تیم خونه به خونه به تماشاگرنماهایشان خط دادند که میناوند را به باد فحش و دشنام بگیرید. منی که بعنوان مربی یک تیم دیگر نه مربی پرسپولیس به گواه هزاران نفر حتی با سلاح سرد نیز به من حمله کردند، آقاى پاشازاده که الان حق اظهار نظر دادن را به خودت میدهی آنروز کجا بودى؟ همانهایی که این دو روز هم خطهایشان را داده اند که قُلی هاى جیره خور نیز از دیروز هر چه که لایق خودشان هست را نثار ما کنند. آقاى به اصطلاح کاپیتان تو به سرمربی و پیشکسوت خودت احترام نگذاشتی که هیچ یک استادیوم را هم تشویق به فحاشی به او کردى دم از اخلاق نزن.
از بنده سوال شد من نیز نظرم را گفتم اگر ٢٠برنامه دیگر هم از من سوال شود باز هم میگویم که هنوز جا دارد که این دست از مربیان به سرمربی تبدیل شوند. در مورد قضیه دیگر نیز نیازى به توضیح نیست چون کلمه بدى را خطاب به کسِ خاصی نگفتم.
مخلص دوستان استقلالیِ خودم هستم که جز خوبی و احترام چیزى از آنها ندیده ام.
پ.ن:همانطوریکه من سالهاست با شوخیها و الفاظ رکیک شما استقلالیها کنار آمده ام از شما نیز درخواست میکنم روى جنبه خود کار کرده و قُلی نباشید.