به گزارش خبرگزاری ایپنا  به نقل از «تارنمای فدراسیون دو و میدانی»، این دوره از رقابت‌ها شنبه شب و پس از سه روز رقابت دوندگان آسیایی در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب به پایان رسید.
در این دوره از رقابت ها، از تیم ملی ایران «حسن تفتیان» در دوی ۶۰ متر، «امیر مرادی» در ۱۵۰۰ متر، «حسین کیهانی» در سه هزار متر، «علی ثمری» در پرتاب وزنه، «سپیده توکلی» در پنجگانه مدال طلا گرفتند.
همچنین «پژمان یارولی» در دوی ۸۰۰ متر، «محمد بنی آدم» در پرش با نیزه، «میلاد میری» در هفتگانه، «کیوان قنبرزاده» در پرش ارتفاع، «سپیده توکلی» در پرش ارتفاع، «الناز کمپانی» در ۶۰ متر با مانع، «مهسا میرزا طبیبی» در پرش با نیزه و «مریم نوروزی» در پرتاب وزنه نیز به همراه تیم ۴ نفره امدادی دختران در ۴۰۰ متر مدال نقره این رقابت ها را به گردن آویختند.
همچنین «علی محبی» در هفتگانه، «علی فهیمی» در دوی ۱۵۰۰ متر، «وحید صدیق» در پرش سه گام، «همایون همتی» در ۳ هزار متر، «فرزانه فصیحی» در دوی ۶۰ متر، «سارا ندافی» در ۶۰ متر با مانع، «سارا کریمی» در پرش با نیزه، «نیلوفر فشخورانی» در پرش با نیزه، «ثنا دادرس پرتاب وزنه» به همراه «تیم ۴ نفر امدای مردان» در ۴۰۰ متر نشان برنز مسابقات را از آن خود کردند.
در این دوره از رقابت‌ها تیم قزاقستان نیز با کسب هفت مدال طلا، چهار نقره و یک برنز به مقام قهرمانی رسید و تیم ملی قطر نیز با چهار طلا، سه نقره و ۲ برنز در رده سوم ایستاد