به گزارش خبرگزاری ایپنا روابط عمومی فداراسیون دو و میدانی ، کنفدراسیون دو و میدانی آسیا طی نامه ای میزبانی هشتمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی داخل سالن آسیا (۲۰۱۸) را به فدراسیون دو و میدانی ایران اعطا کرد. در این نامه “موریس نیکولاس” دبیرکل کنفدراسیون دو و میدانی آسیا ضمن اعلام اعطای رسمی میزبانی این دوره از مسابقات از مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی به پاس تلاش برای دریافت میزبانی قدردانی کرد.

ترجمه متن این نامه به شرح زیر است:

“جناب آقای مجید کیهانی

ریاست محترم فدراسیون دوومیدانی ایران

 

کنفدراسیون دوومیدانی آسیا با خشنودی میزبانی هشتمین دوره مسابقات قهرمانی دوومیدانی داخل سالن آسیا در سال ۲۰۱۸ را که از ۱۲ تا ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ در تهران برگزار می‌شود، به شما اعطا می‌کند.

از طرف ریاست کنفدراسیون آسیا جناب آقای دهلان الحَمَد و شورای این کنفدراسیون، از ابتکار عمل شما برای برگزاری این رویداد در تهران، بعد از دو دوره موفق در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۱۰ قدردانی می‌شود.

همچنین، به شما و اعضای کمیته برگزاری این مسابقات، برای آماده‌سازی سریع و کارآمد این مسابقات تبریک می‌گویم. مطمئنیم تحت مدیریت توانای شما، فدراسیون دوومیدانی ایران هشتمین دوره مسابقات قهرمانی دوومیدانی داخل سالن آسیا را با موفقیتی بسیار چشمگیر و بزرگ برگزار خواهد نمود.

از همکاری‌های شما بسیار سپاسگزاریم.

 

ارادتمند شما

موریس نیکولاس

دبیرکل کنفدراسیون دوومیدانی آسیا”

لازم به یادآوری است، هشتمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی داخل سالن آسیا (۲۰۱۸) به میزبانی ایران طی روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.