به گزارش خبرگزاری ایپنا شرکت سامسونگ الکترونیک  در سومین بخش از کمپین تازه خود به نام <<بهترین باشیم >>  یک مسابقه دو میان علاقه‌مندان به این ورزش ، در مجموعه دریاچه چیتگر تهران برگزار کرد .

مسابقه دو کمپین بهترین باشیم سامسونگ امروز  در دو نوبت برگزار شد . در نوبت اول شرکت‌کنندگان آقا و در نوبت بعد شرکت‌کنندگان خانم مسیر حدود ۴۲۰۰ متری مسابقه را دور دریاچه زیبای چیتگر  دویدند .

جایزه مسابقه دو کمپین بهترین باشیم سامسونگ

شرکت سامسونگ برای برگزاری هر چه بهتر سومین رویداد کمپین «بهترین باشیم» تمامی تمهیدات لازم مانند ایستگاه‌های آب و آتش‌نشانی و نیروهای امدادی را اندیشیده بود . نفرات اول هر مسابقه یک عدد تلویزیون QLED جدید سامسونگ را به عنوان جایزه دریافت کردند .  جوایز ارزنده دیگری نیز برای نفرات برتر این مسابقه در نظر گرفته شده بود . به علاوه ی سه نفر اول این مسابقه  به ده  نفر بعدی برگزیده آقایان و بانوان نیز هدایای نفیسی اهدا شد . همچنین در انتهای مسابقه بین تمامی شرکت کننده ها به قید قرعه هدایای ارزشمند دیگری اهدا گردید .

کمپین بهترین باشیم سامسونگ با هدف ارتقای روحیه خودباوری در میان عموم مردم کار خود را آغاز کرد. این کمپین اولین بار با حمایت از بهترین‌های حوزه موسیقی و هنر ایران و برگزاری کنسرت-نمایش سی با هنرنمایی همایون شجریان و سهراب پورناظری در مجموعه کاخ سعدآباد معرفی شد. این اثر با استقبال گسترده علاقه‌مندان به موسیقی و تئاتر  سی شب به روی صحنه رفت.

بخش دوم این کمپین یک دورهمی خانوادگی آشپزی بود که روز ۲۰ شهریورماه با حضور جمعی از خانواده‌ها در پردیس ملت تهران برگزار شد. در مسابقه ی آشپزی سامسونگ شرکت‌کنندگان در قالب اعضای یک خانواده به صورت تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در بخش سوم که امروز برگزار شد مسابقه ی دو ومیدانی دور دریاچه ی چیتگر در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد .